Turniej halowy rocznika 2009

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Turniej halowy rocznika 2009
2017-03-20

W sobotę (18 marca) jedna z grup rocznika 2009 rozgrywała sparing z klubem KS Niedzica. Druga grupa w niedzielę (19 marca) wzięła z kolei udział w turnieju organizowanym przez MUKS Halny Kamienica, w którym zajęła wysokie, 3. miejsce!

W turnieju wzięło udział 9 drużyn: MUKS Halny Kamienica, Gol Łącko, Korona Beskidu, Sokół Słopnice, MUKS Halny Kamienica II, Helena Nowy Sącz, Dunajec Nowy Sącz, Albertus Kraków oraz nasza drużyna - NKP Podhale.
 
W grupie eliminacyjnej nasza drużyna rozegrała dwa mecze:
 
NKP Podhale - Helena Nowy Sącz 2:0
Bramki dla Podhala: K. Chachłowski, B.Knurowski

NKP Podhale - MUKS Halny Kamienica II 1:0
Bramki dla Podhala: B.Hreśka

W finałach zagrały trzy najlepsze drużyny z każdej grupy (NKP Podhale, MUKS Halny Kamienica I oraz Sokół Spłonice). Poniżej wyniki spotkań pomiędzy tymi drużynami:
 
NKP Podhale - MUKS Halny Kamienica 0:1
NKP Podhale - Sokół Słopnice 0:2
Sokół Słopnice - MUKS Halny Kamienica 0:0

Jest to pierwszy mały sukces dla naszych chłopców, a zarazem na pewno mobilizacja do jeszcze cięższej pracy na kolejnych treningach. W finałowych meczach przegrane z Halnym oraz Sokołem były minimalne, mecze były bardzo wyrównane, a rodzicom dostarczyły sporo emocji. Zabrakło nam trochę szczęścia, jednak dla mnie na tym etapie nie wyniki są najważniejsze, lecz indywidualny rozwój każdego z chłopaków. Serdecznie dziękuję rodzicom za poświęcony czas oraz kulturalny doping połączony z wzorowym zachowaniem - podsumował cały turniej trener rocznika 2009, Marcin Faron.

Naszym młodym adeptom futbolu życzymy w dalszym ciągu takich sukcesów, jak i niesłabnącego zaangażowania i radości z gry w piłkę! :)


Tabela Końcowa Turnieju rocznika 2009:

1) Sokół Słopnice
2) MUKS Halny Kamienica I
3) NKP Podhale Nowy Targ
4) Dunajec Nowy Sącz
5) Albertus Kraków
6) Helena Nowy Sącz
7) Gol Łącko
8) Korona Beskidu
9) MUKS Halny Kamienica II

Skład turniejowy NKP Podhale, rocznik 2009: M.Bielak, T.Kurta, B.Knurowski, B.Hreśka, S.Cebula, M.Kosiński, P.Sutor, O.Pingot, K.Chachlowski, G.Rokicki.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY