MŁODZIK: Widoczne zmęczenie po trudach weekendowego turnieju

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MŁODZIK: Widoczne zmęczenie po trudach weekendowego turnieju
2017-06-14

Wczoraj po południu dwie grupy młodzików rozegrały swoje spotkania w ramach: baraży do Małopolskiej Ligi Młodzików oraz II Ligi Młodzików podhalańskiego Podokręgu. Niestety obie musiały uznać wyższość swoich rywali.

MŁODZIK - ROCZNIK 2004

NKP Podhale Nowy Targ - Sokół Stary Sącz 1:2
Bramka dla Podhala: 
Luberda.

Pomeczowa opinia trenera - Tomasza Gorczyka: Szkoda przegranego spotkania, bo pierwsza połowa była zdecydowanie pod naszą kontrolą. Niestety w drugiej trochę opadliśmy z sił. Widać, że na zdrowiu zawodników odbił się zeszłoweekendowy międzynarodowy turniej, podczas którego przez trzy dni graliśmy na pełnych obrotach. Mecz ze Starym Sączem przechodzi już jednak do historii i teraz skupiamy się na sobocie, kiedy to gramy następny mecz barażowy - z Tymbarkiem. Jesteśmy dobrej myśli i z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Skład Podhala: Chowaniec - Luberda, Plewa, Jarkiewicz, Talarek, Kuchta, Wojas, Chorąży, Kowalczyk, Choroba; Topór, Magiera, Rudnik, Mordarski, Ligas, Sokoli.

Dotychczasowe i pozostałe spotkania Podhala w ramach baraży o Małopolskę Ligę Młodzików:
07.06.2017, 18:00 | Sokół Stary Sącz - NKP Podhale Nowy Targ 0:0
13.06.2017, 18:30 | NKP Podhale Nowy Targ - Sokół Stary Sącz 1:2
17.06.2017, 13:30 | NKP Podhale Nowy Targ - KS Tymbark
21.06.2017, 18:30 | KS Tymbark - NKP Podhale Nowy Targ

MŁODZIK - ROCZNIK 2005

Zawrat Bukowina Tatrzańska - NKP Podhale II Nowy Targ 7:0 (2:0)

Po wielu zwycięstwach, przyszedł czas na porażkę. Niestety nasi młodsi zawodnicy z kategorii młodzik przegrali w Bukowinie 0:7 z tamtejszym Zawratem. Przegrana ta nie zamyka im jednak szansy na zakończenie sezonu na pierwszym miejscu w tabeli. Obecnie zajmują drugą lokatę.

Skład Podhala: S. Udziela - Krauzowicz, Kubicz, Lewandowski, Marko, Osmala, Pajerski, Pytelewski, Żółtek; Balicki, Wrona.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY