JUNIORZY MŁODSI: O krok od zdobycia punktów

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ JUNIORZY MŁODSI: O krok od zdobycia punktów
2017-05-26

W zaległym spotkaniu 10. kolejki I ligi juniorów młodszych Podhalańskiego Podokręgu, piłkarze NKP Podhale ulegli na wyjeździe drużynie z Szaflar 1:3.

JUNIOR MŁODSZY

LKS Szaflary - NKP Podhale Nowy Targ 3:1 (2:0)
Bramka dla Podhala:
Giełczyński

Pomeczowa opinia trenera - Sebastian Świerzbińskiego:

Mecz rozgrywany w bardzo trudych warunkach ze wzgledu na stan murawy! W pierwszej połowie lepiej radzili sobie gospodarze. Popełniliśmy dwa błędy w ustawieniu, co wykorzystał przeciwnik. Szukaliśmy swoich szans, ale akcje kończyły się na 20. metrze przed bramką rywala.

Na drugą połowę wyśliśmy bardziej zdeterminowani, agresywniejsi i to zaowocowało bramką strzeloną przez Giełczyńskego z około 25 metrów (piłka przeszła pod rękoma bramkarza). Później, po jednej z naszych kontr, piłkę prostopaadłą dostał Głowa, wychodząc sam na sam, ale został sfaaulowany przed polem karnym. Sędzia pokazał zawodnikowi Szaflar czerwoną kartkę. Gdy wydawało się, że druga bramka wisi w powietrzu, gospodarze wyprowadzili kontrę, po której Kostrzewa sfaulował napastnika gospodarzy i sędzia podyktował rzut karny, który został zamieniony na bramkę.

Gralismy ambitnie do końca ambitnie, ale niestety nie udało się wywieźć chociażby punktu. Niemniej chłopakom należą się słowa pochwały za postawę na (grzązkim) boisku, gdzie zostawili masę zdrowia.

Skład Podhala: Kostrzewa - Anioł (50' Luberda), Dąbrowski, Worwa P., Leśniak, Derek, Jarząbek, Jaskierski, Nędza-Kubiniec (70' Reguła), Głowa, Giełczyński.