Weekendowe potyczki trampkarzy i juniorów

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Weekendowe potyczki trampkarzy i juniorów
2016-05-22

Wczoraj kolejne spotkania w ramach swoich rozgrywek rozgrywali trampkarze starsi i juniorzy starsi naszego klubu.

TRAMPKARZE STARSI

Orawa Jabłonka - NKP Podhale Nowy Targ 7:0 (2:0)

Skład Podhala: Zamęta - Janusz, Korczyk, Luberda, Mastalski, Dudek, Jachymiak, Kamiński, Harbut, Jarząbek - Chowaniec

Pomeczowa opinia trenera - Bartłomieja Kolasy:

Niestety nie mogliśmy w tym meczu skorzystać z trójki podstawowych graczy, a to bardzo dużo przy naszej krótkiej ławce. W pierwszej połowie zaprezentowaliśmy się dość dobrze - szczególnie w obronie. Wypracowaliśmy sobie też dwie groźne kontry. Niestety po zmianie stron i stracie trzeciej bramki wszystko się posypało. Popełniliśmy zbyt dużo niewymuszonych błędów i ostatecznie ponieśliśmy wysoką porażkę. Niemniej jednak chciałbym pochwalić naszego bramkarza, który mimo siedmiu puszczonych bramek zabronił naprawdę bardzo dobrze.

JUNIORZY STARSI

Aktualny wicelider swoich rozgrywek - drużyna Podhala - wybrał się na kolejne ligowe spotkanie do Rabki-Zdroju... w dziesiątkę. W związku z tym od początku nasi piłkarze nastawili się na uważną grę w defensywie i wyprowadzanie groźnych kontr.

Zagraliśmy nowym ustawieniem: 3-1-4-1 i to się opłaciło. Rabka przeważała na boisku w posiadaniu piłki, ale nie potrafiła udokumentować tego zdobyczą bramkową. Mimo, że piłkarze Wierchów mieli liczebną przewagę, nie stworzyli sobie praktycznie żadnej groźnej akcji. Ponadto doskonałe zawody w naszym zespole rozgrywał w formacji defensywnej Stanisław Drożdż, który był ostoją naszej obrony - relacjonował po meczu Patryk Kwiatek.

Cierpliwa gra i oczekiwanie na błąd rywala przyniosły ostatecznie oczekiwany rezultat. W 85. minucie spotkania Duda dograł do Kwiatka na 16. metr, a ten minął stopera Rabki szybkim zwodem, zdecydował się na strzał i ulokował futbolówkę po długim słupku bramki gospodarzy. Wcześniej swoich okazji do zdobycia bramki nie wykorzystali Miśkowiec (10. minuta) i dwukrtonie Zagata w sytuacjach sam na sam. Ostatecznie jednak to drużyna Podhala zdobyła zwycięską bramkę i mogła cieszyć się z kolejnych trzech puktów.

Wierchy Rabka - NKP Podhale Nowy Targ 0:1 (0:0)
Bramka dla Podhala: Kwiatek

Skład Podhala: Udziela - Drożdż, Zagata, Klimas, Lasyk, Nowobilski, Bobek, Duda, Miśkowiec - Kwiatek

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY