Młodzik remisuje z AP Wisłą

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Młodzik remisuje z AP Wisłą
2018-05-16

Remisem 3:3 zakończyło się kolejne spotkanie drugiej drużyny młodzików Podhala z AP Wisłą Czarny Dunajec. Mecz rozegrano w ramach II ligi podhalańskiego podokręgu.

Mecz, w którym dominowaliśmy piłkarsko przez większość spotkania, co szczególnie było widoczne w pierwszej połowie, po której wygraliśmy 2:0, a przeciwnik nie stworzył żadnego zagrożenia. Druga połowa to nerwowe ataki drużyny przeciwnej i nasze indywidualne błędy, które przynoszą 3 bramki przeciwnikom. Chłopcy jednak nadal grali w piłkę w konsekwencji czego zdobyliśmy wyrównującego gola. Budujące jest, ze chłopcy z meczu na mecz notują pogres w swojej grze - powiedział po meczu trener rocznika 2006, Mariusz Malok.

AP Wisła Czarny Dunajec - NKP Podhale Nowy Targ 3:3 (0:2)