JM: Lider pokonany

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ JM: Lider pokonany
2018-05-18

W bardzo ważnym meczu z liderem I ligi juniorów młodszych podhalańskiego podokręgu nasi zawodnicy zwyciężyli 12:2 i pewnie zmierzają po zwycięstwo w lidze.

Relacja trenera Sebastiana Świerzbińskiego:

Do meczu z liderem nasi zawodnicy podeszli bardzo skoncentrowani, chcieliśmy zmazać plamę po ostatnim meczu z Wierchami, gdzie zremisowaliśmy 3:3. Celem było jak najszybciej strzelić bramkę i pokazać pełną dominację w meczu. Udało się to po bardzo ładnej, wytrenowanej wcześniej akcji: Leśniak podał na skrzydło do Uchrońskiego (6 asyst w meczu),a ten wyłożył piłkę Święchowiczowi, który z 12. metra ładnie wykończył akcję.

Od tego momentu było widać pełną kontrolę na boisku z naszej strony. Drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie. Pomimo tak wysokiego wyniku mieliśmy jeszcze kilka 100-procentowych sytuacji. Godny odnotowania jest hat-trick obrońcy Wybrańczyka i 4 bramki Mateusza Otręby. To było dla nas bardzo dobre spotkanie. Teraz myślimy juz o ostatnim meczu z Babią Górą Lipnicą Wielką i postawieniu kropi nad "i".

W przypadku wygranej z Lipnicą, NKP Podhale zostaną mistrzami rundy wiosennej swoich rozgrywek.

NKP Podhale - Orawa Jabłonka 12:2 (6:1)
Bramki dla Podhala:
 Otręba x4, Wybraczyk x3, Głowa, Derek, Giełczyński, Stanek, Święchowicz

Skład Podhala: Kudła - Anioł, Wybrańczyk, Łaczek, Leśniak - Mańko (55' Stanek), Derek, Święchowicz (58' Korczak), Uchroński - Otręba, Głowa (63' Głowa)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY