Sparing juniorów z KS Raszyn

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Sparing juniorów z KS Raszyn
2018-01-29

We środę juniorzy naszej Akademii (zawodnicy rocznika 2000 i 2001) rozegrali wartościowy sparing z drużyną juniorów KS Raszyn z rocznika 99'. Mecz trwał 3 połowy po 30 minut.

Nasi zawodnicy już w 1. minucie po błędzie indywidualnym przegrywali 0:1. Mimo to, jeszcze w pierwszej części meczu za sprawą Patryka Skóbla wyrównaliśmy. Początek drugiej części to również bramka strzelona przez gości - tym razem z rzutu karnego. Wyrównał Wróbel. W ostatniej odsłonie bramkę na wagę zwycięstwa strzelił ponownie Patryk Skóbel, po którego strzale z około 25 metrów, piłka odbiła się dwukrotnie od poprzeczki i trafiła do bramki.

Bardzo ciekawy sparing, dający nam dużo informacji na jakim etapie jesteśmy. Cieszy kilka fajnych momentów w obronie, w szczególności wyjście spod pressingu. Jest również sporo do poprawy, wiemy nad czym mamy pracować w najbliższym czasie - powiedział po sparingu trener Sebastian Świerzbiński.

Podhale - Ks Raszyn 3:2 (1:1, 1:1 , 1:0)