ORLIK: turniej w Rokicinach

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ ORLIK: turniej w Rokicinach
2018-06-11

9 czerwca, a więc w zeszłą sobotę w Rokicinach Podhalańskich grupa Orlików naszego Klubu rywalizowała w kolejnym turnieju w ramach rozgrywek PPPN. Zapraszamy na krótkie podsumowanie tych spotkań.

Nasi młodzi adepci futbolu w ramach turnieju rozegrali 3 mecze: z Rokicinami, Góralami Nowy Targ i Wierchami Rabka. Zachowali w nich status "quo", wygrywając 1 spotkanie, 1 przegrywając i 1 kończąc remisem.

Wyniki:

Podhale II - Rokiciny Podhalańskie 0:3

Podhale II - Górale Nowy Targ 4:3
Bramki dla Podhala: S. Chowaniec, B. Steskal, A. Ścisłowicz, K. Jankowski

Podhale II - Wierchy Rabka 4:4
Bramki dla Podhala: B. Steskal, K. Jankowski x2, K. Cyrwus

Po-turniejowy komentarz trenera Michała Rubisia: Na turnieju panował okropny upał, dlatego należą się brawa dla chłopaków, że w takich warunkach rozegrali 3 mecze. Za nami bardzo wartościowy turniej. Chłopaki fajnie grali w sytuacjach 1 na 1, przez co mieliśmy bardzo dużo wygranych pojedynków. Udało nam się też wypracować kilka super akcji. Ostatni mecz z Wierchami Rabka bardzo waleczny i ambitny. Chłopacy w tym meczy wygrywali 2:0, potem przegrywali 3:4 i pomimo zmęczenia grali do końca, dzięki czemu strzelili bramkę dającą remis. Warto odnotować również bardzo dużo dobrych interwencji w bramce Wiktora Taraska.

Skład Podhala: Wiktor Tarasek, Konrad Jankowski, Filip Cisak, Szymek Chowaniec, Bartek Steskal, Antek Ścisłowicz, Marcin Kapel, Oscar Topór,  Konrad Cyrwus. Albert Tynus, Dominik Skopnik, Maks Szczepaniak

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY