Rocznik 2007 i 2005 rozegrał kolejne spotkania

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Rocznik 2007 i 2005 rozegrał kolejne spotkania
2018-04-11

Kolejno w poniedziałek i wtorek roczniki: 2007 oraz 2005 rozegrały kolejne spotkania. Młodsza grupa uczestniczyła w finale wojewódzkim turnieju "Z podwórka na Stadion" o puchar Tymbarku, a starsza rozpoczęła rundę wiosenną młodzików.

ROCZNIK 2007

Orliki (2007) na turnieju w Krakowie zmierzyły się z trzema zespołami. Ich rywalami byli młodzi piłkarze z Tenczyna, Bukowiny Tatrzańskiej i Kamienicy. W pierwszym i drugim spotkaniu nasi chłopcy zwyciężyli 2:1 Tenczyn i 4:1 Zawrat Bukowinę. Kwestia I miejsca w turnieju miała rozstrzygnąć się w ostatnim spotkaniu pomiędzy AP Podhala SP 11 a Halnymi Kamienica. Niestety lepsi okazali się ci drudzy, wygrywając 3:1.

Niestety zabrakło troszeczkę szczęścia i w ostatnim grupowym meczu ulegliśmy późniejszemu zdobywcy 1. miejsca - Halnemu Kamienica. Gratulacje jednak dla chłopaków za zaangażowanie - mówił po turnieju trener Bartosz Czolka.

Wyniki:

AP Podhala SP 11 - Tenczyn 2:1
AP Podhala SP 11 - Zawrat Bukowna 4:1
AP Podhala SP 11 - Halny Kamienica 1:3

Skład Podhala: Ziarko, Stołowski, Brynkus, Luberda, Domin, Nycz, Truty, Dzioboń Gach, Garbacz


ROCZNIK 2005

Grupa młodzików z rocznika 2005 rozpoczęła z kolei rundą wiosenną I ligi podhalańskiego podokręgu. W pierwszej kolejce nasi młodzi piłkarze rozgromili na wyjeździe Jordan Jordanów 9:1 i plasują się aktualnie na 2. miejscu w tabeli.

Gratulacje dla chłopaków za wynik i zaangażowanie, mecz ułożył się po naszej myśli, szybko zdobyte bramki ustawiły przebieg spotkania. Przed nami jeszcze kilka ligowych potyczek, więc dalej wracamy do pracy - powiedział trener Bartosz Czolka.

Jordan Jordanów - NKP Podhale 1:9
Bramki dla Podhala:
Targosz x3, Bigos x2, Lis x2, Zakaszewski, Żmudzki

Skład Podhala: Topór - Bigos, Zakaszewski, Wrona, Paluszek - Magiera, Lis, Targosz, Kubicz
Grali także: Borczyk, Szwajnos, Majerczak, Żółtek, Żmudzki, Ziarko

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY