JUNIOR MŁODSZY: Koniec rundy w środku stawki

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ JUNIOR MŁODSZY: Koniec rundy w środku stawki
2017-10-18

Choć do zakończenia zmagań w rundzie jesiennej I ligi juniorów młodszych podhalańskiego podokręgu naszemu zespołowi pozostał 1 zaległy mecz z Sieniawią, wiemy już, że jesień zakończą oni na 5. miejscu w tabeli. Poniżej relacja z dzisiejszego spotkania z Babią Górą.

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH
JUNIOR MŁODSZY

JUNIOR MŁODSZY
Kolejka 7
18 października, 15:30

NKP Podhale Nowy Targ

1:1

Babia Góra Lipnica Wielka

(1:0)

Bramka dla Podhala: Dąbrowski

Skład Podhala: Zamęta - Luberda, Anioł, Korczyk, Leśniak, Jarząbek (48' Reguła), Kamiński, Święchowicz, Jaskierski - Stanek, Dąbrowski

Pomeczowy komentarz trenera juniorów młodszych, Sebastiana Świerzbińskiego: W dzisiejszym meczu staraliśmy się długo utrzymywać przy piłce i cierpliwie budować każdą akcję. Momentami wyglądało to dobrze, jednak nie wystrzegliśmy się błędów. W pierwszej połowie bramkę potwierdzającą naszą dominację strezlił w sytuacji sam na sam z bramkarzem Damian Dąbrowski. W tej sytuacji bardzo dobrą asystą popisał się Jaskierski. Na drugą połowę wyszliśmy lekko rozkojarzeni - tak, jakby mecz już się skończył, zabrakło często dokładnego ostatniego podania. Niestety po błędzie w środkowej strefie boiska goście wykorzystali podobną sytuację jak nasza i mecz się wyrównał. Każda z drużyn w ostatnim fragmencie meczu stworzyła sobie po dwie sytuacje strzeleckie. Nam zabrakło zimnej krwi w polu karnym, natomiast pod naszą bramką dwa razy bardzo dobrze zachował się Krystian Zamęta. Mamy jeszcze jeden mecz tej rundy w czwartek i będziemy z tygodniu pracować nad jakością gry w ofensywie.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY