MLT: Remis z Wieliczką

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLT: Remis z Wieliczką
2018-04-15

W ramach 2. kolejki rundy wiosennej Małopolskiej Ligi Trampkarzy nasz zespół zremisował 3:3 z Górnikiem Wieliczka. Mecz odbył się na Stadionie w Nowym Targu.

Bardzo dobrze rozpoczęliśmy spotkanie pod względem ilości stworzonych sytuacji bramkowych, jednak zawiodła skuteczność, przez co do przerwy przegrywaliśmy. W drugiej części spotkania nadal trwał nasz napór, dzięki czemu wyszliśmy na prowadzenie 3:2. Niestety straciliśmy pechowo gola na 3:3 z rzutu wolnego w ostatniej minucie spotkania - powiedział po meczu trener Mariusz Malok.

NKP Podhale Nowy Targ - Górnik Wieliczka 3:3 (1:2)