MLT: Pcimianka górą

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLT: Pcimianka górą
2018-06-10

W przedostatnim spotkaniu Małopolskiej Ligi Trampkarzy (2004) grupy 2, NKP Podhale musiało uznać wyższość rówieśników z Pcimia.

Mecz rozegrano na Stadionie w Nowym Targu. Podhale nieustannie próbowało swoich szans z przodu, ale tego dnia nic nie chciało "wejść". Rywale z kolei już w pierwszej połowie pokusili się o skuteczne trafienie z dalszej odległości, które - jak się potem okazało - zapewniło im wygraną.

Niestety przegrywamy ten mecz po bramce z dystansu. Staraliśmy się dominować przez większość spotkania i stwarzać sobie kolejne sytuacje, jednak tego dnia żaden ze strzałów nie chciał wpaść do bramki. Przed nami intensywna końcówka sezonu. W czwartek mecz z z Progresem Kraków (przyp. red. ostatni w lidze w tym sezonie), a już w sobotę dwudniowy turniej w Nowym Sączu, gdzie zmierzymy się z najlepszymi akademiami w kraju - powiedział po spotkaniu trener Mariusz Malok.

NKP Podhale Nowy Targ - Pcimianka Pcim 0:1 (0:1)

Skład Podhala: Topór (Skibiński) - Talarek, Plewa, Luberda, Święchowicz - Ustupski, Wojas, Pragnący, Celej - Wójciak, Chorąży oraz: Rozmus, Chabior, Jarkiewicz, Kowalczyk, Rudnik, Lis

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY