MLT: Od 0:2 do 4:2

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLT: Od 0:2 do 4:2
2018-05-13

Wielki "comeback" zaliczyli dziś trampkarze NKP, którzy w kolejnej kolejce spotkań Małopolskiej Ligi Trampkarzy pokonali Unię Tarnów 4:2, mimo że przegrywali już 0:2.

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla naszych piłkarzy, którzy jako pierwsi stracili dwie bramki i musieli zabrać się za odrabianie strat. Przed przerwą udało się "złapać kontakt" z Tarnowem. Na drugą część gry nasi chłopcy wyszli mocno zmobilizowani i przystąpili do zdecydowanego ataku. Ich starania przyniosły zamierzony efekt, bowiem udało im się nie tylko doprowadzić do remisu, ale również wyjść na prowadzenie 3:2, które później powiększyli do stanu 4:2. Aż do końcowego gwizdka bardzo dobrze spisywał się też defensywa "Szarotek", która nie pozwoliła już przyjezdnym z Tarnowa na kolejne trafienia, dzięki czemu zwycięstwo w kolejnym spotkaniu MLT stało się faktem.

Cieszy kolejna wygrana w ciężkim meczu. Szacunek dla chłopców, że ze stanu 0:2 osiągneli wynik 4:2 - krótko podsumował trener Mariusz Malok.

NKP Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów 4:2 (1:2)
Bramki dla Podhala: 
Wójciak x2, Rozmus, Ustupski 

Skład Podhala: Chowaniec - Jarkiewicz, Luberda, Plewa, Święchowicz - Talarek, Wojas, Pragnący, Ustupski - Rozmus, Wójciak oraz Chorąży, Chabior, Kowalczyk, Ligas, Rudnik

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY