To już jest koniec...

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ To już jest koniec...
2016-05-26

Juniorzy starsi pożegnali sezon 2015/2016 minimalną porażką z KS Chabówka. Mimo przegranej, utrzymali 2. miejsce w tabeli, z którego już nie spadną.

Mecz nasi piłkarze rozpoczęli od strzelenia bramki już w 40. sekundzie spotkania, kiedy to dobre podanie od Miśkowca przechwycił Duda i na raty pokonał bramkarza gości. Już wtedy zaczęła się wymiana ciosów, która trwała przez cały mecz. Chabówka szybko odpowiedziała golem na 1:1, a potem na 1:2. Następnie do wyrównania doprowadził Duda w sytuacji sam na sam. Przed zejściem do szatni przyjezdni zdołali zdobyć jeszcze trzeciego gola po dobrze wykonanym rzucie wolnym.

Po przerwie nasza drużyna szybko wyrównała - kolejną, trzecią już w tym meczu bramkę zdobył Dawid Duda, który po długiej piłce od Drożdża długo nie zastanawiał się, co ma zrobić z piłką - wystrzelił z lewej nogi i umieścił piłkę w siatce. Niedługo potem było już jednak 3:4, gdy Chabówka wykorzystała błąd defensywy Podhala. Później nowotarżanie wyrównali na 4:4, po czym goście wzięli sprawy w swoje ręce i wyszli - po raz pierwszy w tym spotkaniu - na 2-bramkowe prowadzenie (6:4). Nieudana pogoń naszych juniorów za remisem zakończyła się zdobyciem - niestety - tylko jednej bramki. Chabówka wygrała 6:5.

Szkoda przegranej, bo moim zdaniem - mimo liczebnego osłabienia - byliśmy lepsi w tym spotkaniu. Gdybyśmy tylko byli skuteczniejsi i zachowali więcej zimnej krwi - trzy punkty mogłyby być nasze - podsumował kapitan juniorów, Dawid Duda.

NKP Podhale Nowy Targ - KS Chabówka 5:6 (2:3)
Bramki dla Podhala: Duda x3, Kwiatek, Pawlikowski

Skład Podhala: Nowobilski - Drożdż, Klimas, Lasyk - Bobek, Miśkowiec, Pawlikowski, Duda - Kwiatek

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY