Pewne zwycięstwo młodzików i pierwsze trzy punkty trampkarzy

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Pewne zwycięstwo młodzików i pierwsze trzy punkty trampkarzy
2016-05-18

Młodzicy pokonali wczoraj Sokolicę Krościenko w kolejnym spotkaniu swoich rozgrywek, z kolei trampkarze starsi zwyciężyli dziś w zaległym meczu (przełożony z 14. maja) drużynę z Poronina, zdobywając pierwszy w tym sezonie komplet punktów.

MŁODZICY

NKP Podhale Nowy Targ - Sokolica Krościenko 11:1
Bramki dla Podhala:
 Kuchta Mateusz x3, Wojas Maksymilian x3, Kowalczyk Patryk x2, Talarek Andrzej, Chowaniec Mikołaj, samobój

Skład Podhala: Chowaniec Mikołaj, Topór Eric, Talarek Andrzej, Jarkiewicz Szymon, Plewa Jakub, Pańszczyk Konrad, Ligas Oliwer, Wojas Maks, Kuchta Mateusz, Kowalczyk Patryk

Pomeczowa wypowiedź trenera - Jarosława Lecha:

W pełni kontrolowalismy wydarzenia na boisku od początku do końca meczu, o czym świadczy wynik. Bardzo fajnie budowany atak przez chłopaków oraz wykończenie akcji było przy niektórych bramkach na naprawdę wysokim poziomie, za co chcę pochwalić moich chłopców.

TRAMPKARZE STARSI

NKP Podhale Nowy Targ - Poroniec Poronin 4:1 (0:1)
Bramki dla Podhala: Chowaniec x2, Jaskierski, Reguła

Skład Podhala: Zamęta - Janusz, Korczyk, Luberda, Mastalski, Reguła, Jaskierski, Kamiński, Dudek, Bryniarski, Chowaniec (Jachymiak)

Pomeczowa wypowiedź trenera - Bartłomieja Kolasy:

Pierwsza połowa po przypadkowej bramce samobójczej została przez nas przegrana, choć z gry przeważaliśmy. Po przerwie było jeszcze lepiej, co przełożyło się na kilka świetnych akcji oskrzydlających, po których zdobyliśmy dwie bramki. Pod koniec meczu dołożyliśmy kolejne dwie i zasłużenie wygraliśmy 4:1. Muszę pochwalić chłopaków, że od samego początku zagrali tak, jak to sobie założyliśmy przed meczem, czyli agresywnie w odbiorze, z charakterem i przede wszystkim - z wiarą w zwycięstwo. To cieszy, zwłaszcza, że przed nami ciężki sobotni mecz w Jabłonce.