Wyniki grup młodzieżowych (21.09-27.09)

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Wyniki grup młodzieżowych (21.09-27.09)
2017-09-27

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami spotkań juniorów młodszych, trampkarzy i młodzików naszego klubu z ostatniego tygodnia. Na końcu artykułu również zapowiedź zbliżających się spotkań.

WYNIKI 21.09-27.09.2017
JUNIOR MŁODSZY, TRAMPKARZ, MŁODZIK

JUNIOR MŁODSZY
Kolejka 4
27 września, 16:30

Orawa Jabłonka

0:1

NKP Podhale Nowy Targ

(0:0)

Bramka dla Podhala: Leśniak

Skład Podhala: Kowalczyk - Luberda, Anioł, Dąbrowski, Leśniak, Jarząbek (55' Reguła), Kamiński, Święchowicz (65' Korczyk), Jaskierski, Stanek, Giełczyński.

Pomeczowa opinia trenera, Sebastiana Świerzbińskiego: Nie przystępowaliśmy do tego meczu w roli faworyta. Orawa przed tym spotkaniem miała na koncie komplet punktów i bilans bramek 18:0 po dwóch meczach. Stąpaliśmy więc twardo po ziemi, ale nie pojechaliśmy do Jabłonki jako dostarczyciele punktów. W szatni była pełna motywacja i mobliizacja. Na boisku okazało się, że nie taki diabeł straszny, jakim go malują. To my prowadziliśmy grę, mieliśmy więcej sytuacji, sporo stałych fragmentów gry i dużo strzałów na bramkę - Święchowicz, czy Stanek próbowali uderzeń z dystansu. Pokusiliśmy się o 2 naprawdę groźne uderzenia, a przeciwinik ograniczał się do wybijania piłek przed siebie. Dużą rolę odegrał w tym spotkaniu środek pola, który agresywnie blokował rywali i nie pozwalał im rozwinąć skrzydeł.

Moi chłopcy zostawili na boisku masę zdrowia - również w drugiej połowie. Kontrola nad spotkaniem, długie piłki z uruchomieniem napastników, długie utrzymywanie się przy piłce - za to wszystko zostaliśmy nagrodzeni w 75. minucie, gdy Leśniak wykorzystał dogranie z prawej strony od Kamińskiego i umieścił piłkę obok bramkarza strzałem z 20. metra.

Wielki szacunek dla chłopaków, bo chyba pierwszy raz widziałem ich aż tak walczących. Przed spotkaniem widziałem się z nimi w moje urodziny i rozmawialiśmy na ten temat. Chyba chcieli zrobić mi dobry prezent, bo przyłożyli się do dzisiejszego spotkania naprawdę mocno. Za to też chciałbym im bardzo podziękować. Jeśli tak będzie w każdym meczu, to o wyniki jestem spokojny. A już za tydzień czeka nas pojedynek z kolejnym faworytem ligi - Wiatrem Ludźmierz.


TRAMPKARZ
Kolejka 5
23 września, 11:00

NKP Podhale Nowy Targ

3:1

Okocimski KS Brzesko

(2:0) Okocimski KS Brzesko

Bramki dla Podhala: Wójciak x2, J. Plewa

Skład Podhala: E. Topór - Wojas, Ustupski, Pragnący, W. Luberda, J. Święchowicz, A. Talarek, Chorąży, Kowalczyk, J. Plewa, Wójciak - Malinowski, Skibiński, Ligas, Chowaniec.


MŁODZIK II
Kolejka 2
26 września, 16:30

KS Chabówka

0:10

NKP Podhale II Nowy Targ

(0:3)

Bramki dla Podhala: Woś x3, Rubiś x2, Ł. Luberda, Stołowski, Ziarko, Brynkus, T. Janczy

Skład Podhala: Ostapczuk - Nazar (Nastaj), Brynkus (Biel), Janczy (Paluszek), Plewa (Anioł) - Luberda (Kostrzewa), Kościelniak (Rubiś), Stołowski (Ziarko) - Woś.

Pomeczowa opinia trenera - Mariusza Maloka: Chłopcy musieli dzisiaj zmierzyć się nie tylko z ambitnie grającym rywalem, ale również z fatalnym i nierównym boiskiem. Cieszy fakt, że każdy zagrał na dobrym poziomie i po stronie straconych goli po dwóch kolejkach ligowych nadal widnieje 0.


NAJBLIŻSZE SPOTKANIA
JUNIOR STARSZY, JUNIOR MŁODSZY, TRAMPKARZ, MŁODZIK

JUNIOR STARSZY
Kolejka 5
30 września, 11:00

NKP Podhale Nowy Targ

 

Przełęcz Łopuszna

 
 

JUNIOR MŁODSZY
Kolejka 5
4 października, 16:00

NKP Podhale Nowy Targ

 

Wiatr Ludźmierz

 
 

TRAMPKARZ
Kolejka 6
1 października, 11:00

ZKS Unia Tarnów

 

NKP Podhale Nowy Targ

Unia Tarnów  

MŁODZIK I
Kolejka 7
3 października, 16:30

NKP Podhale Nowy Targ

 

Wiatr Ludźmierz

 
 

MŁODZIK II
Kolejka 3
3 października, 16:30

NKP Podhale II Nowy Targ

 

AP Wisła Czarny Dunajec

 
 

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY