Grał junior starszy i młodzik - relacje (AKTULIZACJA)

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Grał junior starszy i młodzik - relacje (AKTULIZACJA)
2017-10-11

Prezentujemy relacje ze spotkań grup młodzieżowych: juniorów starszych oraz młodzików NKP Podhale.

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH
JUNIOR STARSZY, MŁODZIK

JUNIOR STARSZY
Kolejka 4
23 września, 13:30 Przełożony na 10 października, godzina 16:00

Orkan Raba Wyżna

0:5

NKP Podhale Nowy Targ

 

Bramki dla Podhala: Skóbel x2, A. Topór, Masłowski, Kobylarczyk

Skład Podhala: Kudła - Worwa (46' Świetlak), Szaflarski, Bobek, Koszarek, Sarna (70' Kuruc), Masłowski (46' Bałos), Kobylarczyk, Topór A. (80' Karczmarczyk), Skóbel, Lubelski (75' Nędza Kubiniec)

Pomeczowa opinia trenera - Tomasza Ligudzińskiego: Mecz miał dwa "akty": w pierwszym zagraliśmy bardzo mądrze i konsekwentnie, zarówno w obornie, jak i w ataku, a drobne niedokładności brały się ze stanu murawy. W drugim "akcie" gralismy dokładnie to samo, ale tylko do momentu strzelenia bramki na 5:0, po której każdy chciał zdobyć kolejną i kolejną, a w rzeczywistości marnowaliśmy sytuację za sytuacją. Nie możemy tak tracić koncentracji w poczynaniach ofensywnych. Wynik cieszy, ale gra jeszcze momentami do poprawy. Na końcu - w imieniu całej drużyny - pragnę złożyć najszczersze kondolencje Maćkowi Toporowi oraz jego rodzinie z powodu śmierci dziadka.


MŁODZIK I
Kolejka 8
10 października, 16:00

Orawa Jabłonka

4:1

NKP Podhale Nowy Targ

 

Bramka dla Podhala: Kubicz

Skład Podhala: E. Topór - Bigos , Ziarko, Brynkus, Kubicz - Wrona, Plewa, Szwajnos - Zakaszewski; grali także: Żółtek, Borczyk, Majerczak, Targosz, Żmudzki

Pomeczowa opinia trenera - Bartosza Czolki: Zacięty, wyrównany mecz walki. Gra toczyła się w środku boiska, niestety zabrakło troszeczkę szczęścia, a rywal był skuteczniejszy pod naszą bramką. Podziękowania dla chłopaków z drużyny za walkę i zaangażowanie na boisku.


MŁODZIK II
Kolejka 4
10 października, 16:00

Zawrat Bukowina Tatrzańska

0:3

NKP Podhale II Nowy Targ

(0:1)

Bramki dla Podhala: Stołowski x2, Biel

Skład Podhala: Kuros - Sabara, Janczy, Kościelniak, Paluszek - Onieszczuk, Wos, Bobrowski - Luberda | oraz Stołowski, Rubiś, Stachulak, Nastaj, Anioł, Kostrzewa, Biel

Pomeczowa opinia trenera - Mariusza Maloka: Kolejny poprawny mecz w naszym wykonaniu. Cieszy dużo wygranych pojedynków 1x1 w ataku i obronie, ale dalej szwankuje skuteczność, ponieważ powinniśmy wygrać dużo wyżej. Pracujemy jednak dalej.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY