Remis w debiucie

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Remis w debiucie
2017-08-27

Od remisu na swoim boisku 4:4 z Borkiem Kraków swój pierwszy sezon w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Trampkarzy rozpoczęli młodzi piłkarze AP Podhala Nowy Targ.

Fot. i tekst: Maciej Zubek

Obie połowy remisowe. Pierwsi gola zdobyli gospodarze, po indywidualnej akcji Wójciaka. Potem jednak dwukrotnie trafiali goście. Przed przerwą zdążył jeszcze odpowiedzieć, efektownym trafieniem z dystansu Talarek.

W drugiej połowie to goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale pościg nowotarżan okazał się skuteczny. Na listę strzelców w szeregach Podhala wpisał się – w bardzo podobnych okolicznościach jak za pierwszy razem – Talarek oraz wprowadzony po przewie Ustupski.

GALERIA Z MECZU

Przede wszystkim cieszymy się, że możemy grać w tej lidze. To na pewno spowoduje, że poziom naszej gry pójdzie w górę. Co do samego meczu to mieliśmy sporo dobrych momentów w naszej grze, ale zdarzały się nam przestoje, które w kolejnych meczach będziemy starać się wyeliminować – ocenił trener AP Podhala, Tomasz Gorczyk.

AP Podhala Nowy Targ – Borek Kraków 4:4 (2:2)

Bramki dla AP Podhala: Wójciak, Talarek 2, Ustupski

AP Podhala: Topór – Luberda, Mulka, Plewa, Jarkiewicz – Kowalczyk, Pragnący, Kuchta, Talarek, Wójciak – Chorąży oraz Święchowicz, Ustupski, Chabior, Ligas, Mordarski.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY