JUN. MŁ.: Minimalna porażka z wiceliderem

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ JUN. MŁ.: Minimalna porażka z wiceliderem
2017-10-04

W meczu 5. kolejki podhalańskiej ligi juniorów młodszych nasi piłkarze minimalnie ulegli faworytowi rozgrywek - drużynie Wiatru Ludźmierz.

Pomeczowa opinia trenera, Sebastiana Świerzbińskiego: Bardzo dobrze weszliśmy w mecz, widać było dużą wolę walki u chłopaków. Przez 25 minut goście nie stworzyli sobie żadnej klarownej sytacji. Właśnie w 25. minucie po faulu z bocznego sektora boiska do rzutu wolnego z ok. 30 metra podszedł Stanek. Dośrodkował mocno na dalszy słupek, nikt z zawodników nie dotknął piłki, a ta sama wleciała do bramki. Po strzelonym golu moi zawodnicy oddali pole gościom. Myślę, że za szybko uwierzyliśmy w to, że wygramy mecz. W przeciągu 10 minut popełniliśmy dwa błędy i do szatni schodziliśmy przegrywając 1:2. Po przerwie goście zagrali mądrze w obronie  i wyprowadzali  kontry. Nam nie udało się doprowadzić do chociażby remisu. Mieliśmy co prawda kilka sytuacji, ale niestety bez efektu bramkowego. Mecz walki, chłopacy zostawili dużo zdrowia na boisku. Cieszy mnie to, że pokazują oni z meczu na mecz coraz większy charakter. Wiele pracy jeszcze przed nami, ale z treningu na trening będziemy eliminować swoje błędy. Za tydzień jedziemy do Naprawy, licząc na komplet punktów w meczu z tamtejszą Unią.