Trampkarze NKP pokonują Progres Kraków

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Trampkarze NKP pokonują Progres Kraków
2017-11-06

W przedostatnim spotkaniu rundy jesiennej Małopolskiej Ligi Trampkarzy (rocznik 2004), drużyna NKP Podhale Nowy Targ pokonała na Stadionie w Nowym Targu (5 listopada br.) zespół AS Progres Kraków 4:1 w meczu na szczycie swoich rozgrywek!

Bramki dla Podhala: Chorąży x2, Wójciak, Ustupski

Pomeczowa opinia trenera - Mariusza Maloka: W meczu na szczycie pokonaliśmy silny zespół AS Progres. Obie drużyny zaczęły dosyć sennie, aby z każdą minutą grać coraz lepiej. Jako pierwsi to my zdobyliśmy bramkę, lecz goście szybko odpowiedzieli - do przerwy był remis. Po przerwie to my okazaliśmy się skuteczniejsi i dołożyliśmy 3 bramki. Cieszy ciągły postęp indywidualny i zespołowy naszych chłopców! Przed nami ostatni (zaległy) mecz z Pcimianką Pcim.

Skład Podhala: Topór - Mulka, Plewa, Luberda, Święchowicz - Kuchta, Wojas, Pragnący, Ustupski - Wójciak, Chorąży oraz Chowaniec, Malinowski, Talarek, Chabior, Rudnik, Jarkiewicz, Kowalczyk.