2006: Mini turniej - pierwszy raz na pełnowymiarowym boisku

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 2006: Mini turniej - pierwszy raz na pełnowymiarowym boisku
2018-11-23

W Nowym Targu rocznik 2006 NKP Podhale rozegrał w tym tygodniu mini-turniej z zespołami z Ukrainy. Była to pierwsza okazja do sprawdzenia się na pełnowymiarowym boisku (do tej pory młodzicy z rocznika 2006 grali na pomniejszonym placu, z "orlikowymi" bramkami).

W ostatni wtorek mieliśmy okazję pierwszy raz zagrać 11x11 na pełnowymiarowym boisku z bardzo wymagającymi i rok starszymi przeciwnikami z Ukrainy. Rozegraliśmy mini turniej, podczas którego, oprócz naszej Akademii, wystąpiły zespoły: Karpaty Lwów I, Karpaty Lwów II oraz Dynamo Lwów. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak chłopcy odnaleźli się na dużym boisku. Z meczu na mecz przyswajali coraz więcej szczegółów, co ułatwiało nam budowanie akcji ofensywnych, jak i skuteczną obronę. Teraz przed nami dwa turnieje: jeden halowy w Zabrzu i drugi dwudniowy pod balonem w Szalowej - powiedział po turnieju trener młodzików, Mariusz Malok.

Wyniki:

AP Podhala - Karpaty Lwów I 1:0 (bramka: Stołowski)
AP Podhala - Karpaty Lwów II 0:1
AP Podhala - Dynamo Lwów 0:1

Skład: Topór, Kuros, Ostapczuk, Luberda, Janczy, Brynkus, Ziarko, Plewa, Onieszczuk, Mruk, Woś, Stołowski, Rubiś, Paluszek, Sabara, Janeczek, Biel, Kostrzewa.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY