ORLIK: Turniej w Łopusznej

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ ORLIK: Turniej w Łopusznej
2019-06-21

Grupa Orlików (rocznik 2008) NKP Podhale rozegrała 2 dni termu turniej w Łopusznej. Zapraszamy na krótką relację.

Wyniki meczów:

NKP Podhale - KS Niedzica 2:1
Bramki:
Hreśka, Lenart

NKP Podhale - Didi Gol Rabka 3:1
Bramki:
Steskal, Topór, Stalmach

NKP Podhale - Przełęcz Łopuszna 11:0
Bramki:
Waksmundzki x4, Stalmach x3, Topór x2, Chowaniec, Ścisłowicz

Skład Podhala: Tarasek, Lenart, Hreśka (Mirek), Topór (Ścisłowicz), Steskal, Waksmundzki (Stalmach), Chowaniec

Poturniejowa opinia trenera - Pawła Rusinka:

W ostatniej kolejce ligi PPPN Nowy Targ - w dniu zakończenia roku szkolnego - pojechaliśmy do Łopusznej, gdzie mierzyliśmy się z KS Niedzica, Rabka DIDI GOL oraz Przełęcz Łopuszna. Turniej rozgrywany był praktycznie cały czas w deszczu. Ostatecznie zanotowaliśmy na swoim koncie 3 zwycięstwa, a nasza gra była poukładana i ładna dla oka. Cieszy mnie swoboda drużyny w konstruowaniu akcji ofensywnych oraz skuteczność. Indywidualna pochwała za turniej wędruje do Wiktora Taraska, który w bramce zaliczył niemal bezbłędny występ w 3 meczach.

Jeszcze nieznana jest końcowa klasyfikacja ligi w rundzie wiosennej tego sezonu, ale są spore szanse na to, że Podhale wygra te rozgrywki.

Wszystko jest spowodowane niewpisaniem kompletnych wyników na stronie PPPN. Nasza drużyna odniosła 1 porażkę, 1 remis i w pozostałych spotkaniach same zwycięstwa. Porażka została odnotowana z druzyną, która również zgubiła wcześniej punkty w ligowej tabeli. Dlatego miejsce na podium, na którym znajdzie się NKP PODHALE 2008 będzie wiadome wkrótce - tłumaczy trener Rusinek.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY