MLJS: Wygrana z Dalinem

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS: Wygrana z Dalinem
2019-10-29

W meczu Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych w sobotę piłkarze NKP Podhale pokonali 3:1 Dalin Myślenice.

MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH | 26.10.2019

Dalin Myślenice - NKP Podhale 1:3 (0:2)
Bramka dla Podhala:
Otręba x3

Skład Podhala: Pieszek  - Szczepańki, Twaróg, Wójcik, Miranda (61' Mucha) , Mańko (85' Czech), Molis, Czubiak (46' Ptak), Florek, Otręba, Burnat

Pomeczowa opinia trenera - Sebastiana Świerzbińskiego:

Mecz z Dalinem w Myślenicach był dla nas bardzo ważny patrząc na tabelę. To był mecz z gatunku "za 6 punktów". Mecz zaczęliśmy bardzo spokojnie, czekając na swoje szanse. W pierwszej połowie świetnie spisywał się w bramce Pieszek. W 25. minucie faulowany na 20. metrze był Otręba. Sam poszkodowany podszedł do piłki i oddał ładny strzał w róg bramkarza, dzięki czemu wyszliśmy na prowadzenie 1:0. W 30. minucie wyprowadziliśmy książkową kontrę. Akcję Szczepański - Burnat - Molis  zakończył Otręba. Po przerwie gospodarze stworzyli kilka dobrych sytuacji. Jedną z nich zamienili na bramkę. Wkradło się przez to trochę nerwowości. Na szczęście świetnie dysponowany był Otręba i w 75 min. oddał strzał z ok. 25 metrów po ziemi, podwyższając na 3:1.  W końcówce mieliśmy jeszcze trzy dobre kontry, jednak nie udało się strzelić. Cieszymy się z 3 punktów, a za tydzień w niedzielę gramy u siebie z Bochnią.