MLJS: Sędziowie najlepszymi aktorami spotkania

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS: Sędziowie najlepszymi aktorami spotkania
2019-10-06

W kontrowersyjnych okolicznościach NKP Podhale uległo na wyjeździe Limanovii Limanowa 0:1 w meczu Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych.

MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH | 05.10.2019

Limanovia Limanowa - NKP Podhale 0:1

Skład Podhala: Grabowski, Szwajnos (46' Narkowicz), Twaróg, Wójcik, Szczepański, Czubiak, Ptak (46' Wójciak), Mańko, Florek (75' Kacica), Molis (2xŻK = 50 'CZK), Otręba

Pomeczowa opinia trenera - Sebastiana Świerzbińskiego:

W pierwszej połowie brakowało nam ostatniego dokładnego podania. Oddaliśmy kilka strzałów na bramkę. W pierwszej części gry po naszej stracie piłki w środkowej strefie boiska gospodarze wyprowadzili kontrę i od razu zamienili ją na bramkę. Nam na początku meczu należał się ewidentny rzut karny po faulu na Otrębie. Niestety tylko sędziowie wiedzieli, czumu nie został on podyktowany. Nie mam w zwyczaju oceniać pracy arbitrów, ale to oni byli najlepszymi aktorami tego spotkania. Druga żółta kartka dla Molisa też pokazana chyba dlatego, że miał już jedną na koncie. W efekcie w dziesięciu graliśmy przez około 40 minut. Mimo to wypracowaliśmy sobie 5 sytuacji bramkowych, ale zagraliśmy bardzo nieskutecznie. Byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą. W naszej sytuacji musimy jednak punktować, a za efektowność nie otrzymuje się punktów. Godny odnotowania jest fakt, że w drugiej połowie zadebiutował w juniorach starszych Łukasz Wójciak z rocznika 2004!

Za tydzień w niedzielę gramy u siebie o 10.00 z Tarnovią Tarnów.