MLJS: Pewna wygrana z Bochnią

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS: Pewna wygrana z Bochnią
2019-11-04

W przedostatnim meczu rundy jesiennej Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych NKP Podhale pewnie pokonało BKS Bochnię 3:0.

MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH | 03.11.2019

NKP Podhale - BKS Bochnia 3:0
Bramka dla Podhala:
Otręba x2, Molis

Skład Podhala: Pieszek  - Szczepańki, Twaróg, Wójcik, Miranda (46' Mucha), Mańko (46' Ustupski), Molis (77' Czech), Czubiak (61' Florek), Ptak (82' Kucharski), Otręba, Burnat

Pomeczowa opinia trenera - Sebastiana Świerzbińskiego:

Mecz, który nam się bardzo dobrze ułożył. W jednej z pierwszych akcji Pieszek wyprowadził długim podaniem Burnata, ten podał do Molisa i po 90 sekundach wygrywaliśmy. Potem mieliśmy moment przestoju, ale pomimo tego skonstruowaliśmy kilka dobrych akcji. Pod koniec pierwszej połowy dwa razy na listę strzelców wpisał się niezawodny Otręba. Po przerwie zrobiliśmy parę zmian i stworzyliśmy kilka dobrych okazji, ale niestety szwankowała skuteczność. Godny odnotowania był debiut Wojciecha Ustupskiego z rocznika 2004!Grał bardzo odważnie, miał nawet swoją sytuację do strzelenia bramki. Po dzisiejszym spotkaniu cieszą też 3 punkty. Za tydzień gramy ostatni mecz rundy w Nowym Sączu z Dunajcem.