MLJS&PLJS: Minimalna przegrana u lidera i pewne zwycięstwo z Jordanowem

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS&PLJS: Minimalna przegrana u lidera i pewne zwycięstwo z Jordanowem
2019-09-22

W ten weekend juniorzy starsi rozegrali 2 spotkania: w ramach Małopolskiej oraz Podhalańskiej Ligi Juniorów Starszych. Pierwsze z nich minimalnie przegrali (z liderem), zaś w drugim bezproblemowo zwyciężyli.

MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH | 21.09.2019

Sandecja Nowy Sącz - NKP Podhale Nowy Targ 2:1 (1:1)
Bramka dla Podhala: 
Molis

Skład Podhala: Grabowski, Szczepański, Wójcik, Twaróg, Miranda, Otręba (68' Kacica), Ptak, Florek (68' Czubiak), Mańko (77' Urbaś), Molis, Burnat (77' Czech)

Pomeczowa opinia trenera - Sebastiana Świerzbińskiego:

Mecz rozpoczął się niefortunnie dla nas. Popełniliśmy błąd podczas wyprowadzenia piłki na własnej połowie, a gospodarze zdobyli szybko gola. Od tego momentu graliśmy odpowiedzialnie w obronie i szukaliśmy swoich szans w kontrataku. Jeden z nich zakończył się powodzeniem: zagranie prostopadłej piłki do Burnata, który minął obońcę i uderzył w poprzeczkę, ale tam przytomnie znalazł się Molis i skierował głową piłkę do bramki. W drugiej połowie Sandecja stworzyła kilka dobrych akcji, ale na posterunku był Grabowski. W 89. minucie rzut wolny w bocznym sektorze boiska mieli gospodarze. Skończyło się to dośrodkowaniem, po którym jeden z zawodników Sandecji wypracował pozycję strzelecką i zamienił ją na gola. Trochę szczęśliwa bramka. Szkoda tego straconego punktu na boisku lidera. Zagraliśmy ambitnie i myślę, że pokazaliśmy się z dobrej strony. Pozostaje nam cierpliwie pracować nad błędami, które nam się zdarzają. Za tydzień w niedzielę gramy z Puszczą Niepołomice.

PODHALAŃSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH | 21.09.2019

NKP Podhale Nowy Targ - Jordan Jordanów 7:1
Bramki dla Podhala: 
Wójciak x2, Ustupski, Rączkowski, Luberda, Talarek, Pragnący

Skład Podhala: Dunaj - Luberda, Śmiałek, Kucharski, Żurawski, Bachul, Kulman, Wojas, Wójciak, Pragnący, Rączkowski - M. Korczyk, Talarek, Ustupski, Rozmus, Kowalczyk, Kuchta

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY