MLJS: Tym razem rywal minimalnie lepszy

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLJS: Tym razem rywal minimalnie lepszy
2019-08-19

W drugiej kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych NKP Podhale uległo na wyjeździe Górnikowi Wieliczka 2:3.

Górnik Wieliczka – NKP Podhale Nowy Targ 3:2 (3:1)
Bramki dla Podhala: Czech, Otręba.
Podhale: Zamęta – Szwajnos (70 Śmiałek), Wójcik (68 Urbaś), Giełczyński, Bachul (46 Mucha) – Mańko, Ptak, Czubiak, Florek, Czech – Otręba.

Spotkanie przespaliśmy w pierwszej połowie. Na bramkę z rzutu wolnego gospodarzy co prawda odpowiedzieliśmy szybko golem Czecha po podaniu Otręby , ale potem gra nam sie nie układała. Popełniliśmy kilka błędów w ustawieniu. Kosztowało to nas stratę dwóch bramek. Żal na pewno, że sędzia nie odgwizdał zagrania ręką jednego z zawodników gospodarzy we własnym polu karnym, które było ewidentne. Po przerwie wyszliśmy agresywniejsi. Stworzyliśmy kilka fajnych akcji. Niestety tylko jedna tylko znalazła drogę do bramki. Po akcji na skrzydle Mańko podał do dobrze ustawionego Otręby na 25 metrze, ten uderzył z dystansu pod okienko. Do końca staraliśmy chociażby zremisować. Nie udało się. Trochę okupiliśmy ten mecz kontuzjami. Mamy tydzień na wyeliminowanie błędów. Teraz czeka nas mecz z Pcimianka Pcim – ocenił trener Podhala, Sebastian Świerzbiński.