MLT, MLM: Starsi niepokonani, młodsi bez punktów

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLT, MLM: Starsi niepokonani, młodsi bez punktów
2019-09-09

Trampkarze starsi NKP Podhale nie zatrzymują się w drodze po zwycięstwo w 2. lidze wojewódzkiej. Młodsi (trampkarze młodsi i młodzicy) niestety ulegli Cracovii.

MAŁOPOLSKA 2. LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH - 07.09.2019

NKP Podhale - Limanovia Limanowa 7:0
Bramki dla Podhala:
Kubicz x2, Bigos x2, Cisoń x2, Zakaszewski

Skład Podhala: E. Topór - Kamil Kamiński, Ksawery Kamiński, Cisoń, Żulewski, Bigos, Bocheńczak, Budz, Kubicz, Wrona, Ziarko
Grali także: Borczyk, Magiera, Majerczak, Ostapczuk, Szwajnos, Zakaszewski

Pomeczowy komentarz trenera - Grzegorza Zmudy:

Musieliśmy sobie radzić z zespołem, który był ustawiony i coachowany jak zespół seniorski, który przyjechał wywieźć bezbramkowy remis. Drużyna Podhala potrafiła złamać tę obronę, grając pomysłowo i kombinacyjnie. Już za tydzień mecz, na który jedziemy na sczęście do Krakowa - spotkamy się z Garbarnią.

MAŁOPOLSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (2006) - 08.09.2019

Cracovia - NKP Podhale 6:1
Bramki dla Podhala: 
Rubiś (z rzutu wolnego)

Skład Podhala: Ostapczuk- Paluszek, Mruk, Brynkus, Janeczek – Plewa, Luberda, Onieszczuk, Rubiś, Adamczyk- Woś oraz Biel, Sabara, Kalata

Pomeczowy komentarz trenera - Konrada Dygonia:

W meczu z takim przeciwnikiem jakim była Cracovia, nie można rozpocząć od straty bramki w 45 sekundzie - my niestety do tego dopuściliśmy, gubiąc krycie przy rzucie rożnym.

Zbyt mało agresywnej gry w odbiorze piłki tylko napędzało przeciwników, nawet bramka bezpośrednio z rzutu wolnego (przy stanie 2-1) niewiele zmieniła w obrazie gry. Zbyt bojaźliwe rozgrywanie piłki, słabe otwarcie gry przy wysokim pressingu przeciwnika nie pozwalały nam na konstruowanie składnych akcji.

Większa determinacja w grze defensywnej i wiara we własne umiejętności, podparta pracą jaką wykonujemy podczas treningów i analiz pomeczowych, pozwoli nam na spokojniejszą i bardziej zorganizowaną grę w kolejnych meczach.

W sobotę ponownie wyjazd do Krakowa na mecz z AP 21 Kraków.

MAŁOPOLSKA 1. LIGA MŁODZIKÓW - 07.09.2019

NKP Podhale - Cracovia 0:16

Skład Podhala: Dzioboń - Burnus, Wyrostek, Biel, Domin, Garbacz, Mastalski, Nycz, Truty
Grali także: Lenart, Stalmach, Łukasik, Ścisłowicz

Pomeczowy komentarz trenera - Grzegorza Zmudy:

Różnica w wyszkoleniu technicznym i potencjale była tak duża, że nie potrafiliśmy podjąć walki z zespołem z Krakowa. Z przyjemnością oglądało się grę młodych adeptów futbolu z Krakowa. Nie zmienia to jednak faktu, że nasi chłopcy zbyt łatwo oddawali kolejne bramki dla rywala.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY