Ligi wojewódzkie: podsumowanie weekendu 5-6.10.2019

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Ligi wojewódzkie: podsumowanie weekendu 5-6.10.2019
2019-10-06

Zapraszamy na wynikowe podsumowanie zmagań naszych drużyn w ligach wojewódzkich trampkarzy i młodzików.

MAŁOPOLSKA 2. LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH | 05.10.2019

AS Progres Kraków - NKP Podhale 2:4
Bramki dla Podhala:
Topór, Bigos, Wrona, Ksawery Kamiński

Skład Podhala: E. Topór - Budz, Ksawery Kamiński, Bocheńczak, Wrona, Zakaszewski, Kamil Kamiński, Żulewski, Cisoń, Bigos, Borczyk - Ostapczuk, Majerczak, Chudy, Styruła

Pomeczowa opinia trenera - Tomasza Ligudzińskiego:

Pierwsza połowa niezbyt dobra w wykonaniu piłkarzy Podhala. Kiepskie rozwiązania w akcjach ofensywnych oraz 2 stracone bramki: jedna z połowy boiska (Topór zagalopował się i nie wrócił do bramki), druga po rzucie karnym. W drugiej części meczu nasi piłkarze przejęli jednak całkowicie inicjatywę i mimo gry przez 20 minut w osłabieniu (czerwna kartka dla Cisonia) wyszli na prowadzenie i zwyciężyli 4:2.

MAŁOPOLSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (2006) | 06.10.2019

NKP Podhale Nowy Targ - Bibiczanka Bibice 9:0
 Luberda x3, Rubiś x2, Paluszek, Mruk, Kalata, Kostrzewa

Skład Podhala: Kuros - Kalata, Brynkus, Janczy, Janeczek, Lubeda, Mruk, Onieszczuk, Paluszek, Sabara, Woś - Adamczyk, Anioł, Biel, Kostrzewa, Ostapczuk, Palleria, Rubiś

Pomeczowa opinia trenera - Konrada Dygonia:

Drużyna gości miała w tym meczu jeden cel - przegrać jak najmniejszą ilością bramek. Bibiczanka tylko w krótkim fragmencie pierwszej połowy potrafiła nawiązać z nami walkę.

My ten mecz wykorzystaliśmy na poprawę gry indywidualnej zawodników oraz doskonalenie stałych fragmentów gry. Cieszy fakt, że z niezłej strony pokazali się zawodnicy rezerwowi, mam nadzieję, że dzięki temu nabiorą więcej pewności siebie i uwierzą we własne możliwości.

Kolejny mecz ligowy to spotkanie z Garbarnią w Krakowie.