Ligi wojewódzkie: podsumowanie weekendu 12-13.10.2019

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Ligi wojewódzkie: podsumowanie weekendu 12-13.10.2019
2019-10-13

W miniony weekend swoje kolejne mecze w ramach lig na szczeblu województwa rozegrali juniorzy starsi, trampkarze starsi i trampkarze młodsi. Kolejno: wygrali, zremisowali oraz przegrali oni swoje mecze.

MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH | 13.10.2019

NKP Podhale - Tarnovia Tarnów 5:2
Bramki dla Podhala:
Molis x2, Burnat, Otręba, Twaróg

Skład Podhala: Łukuś - Szczepanski, Wójcik, Twaróg, Miranda, Mańko (Szwajnos), Czubiak, Florek (Ptak), Molis, Otręba, Burnat

Pomeczowa opinia trenera - Sebastiana Świerzbińskiego:

Dzisiejszy mecz bardzo dobrze nam się ułożył. Po 7 minutach wygrywalismy 2:0. Molis trafił po asyście Burnata, a Twaróg po zgraniu głową przez Wójcika. W 30. minucie straciliśmy bramkę, ale drużyna dobrze zareagowała. Otręba wyszedł sam na sam i podwyższył na 3:1. Po przerwie nie wykorzystaliśmy kilku dobrych sytuacji i to nas przeciwnicy pokarali bramką na 3:2. W 77. minucie Burnat zachował się jednak bardzo dobrze w polu karnym i podwyższył wynik, a w 80. minucie uspokoił już spotkanie Molis. Za tydzień przyjeżdża do nas kolejna drużyna z Tarnowa. Tym razem w niedzielę będziemy walczyć o kolejne punkty z Unią.

MAŁOPOLSKA 2. LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH | 12.10.2019

NKP Podhale - Krakus Nowa Huta 1:1
Bramka dla Podhala:
Zakaszewski

Skład Podhala: E. Topór - Budz, Bocheńczak, Wrona, Zakaszewski, Kamil Kamiński, Żulewski, Cisoń, Bigos, Magiera, Ziarko - Borczyk, Chudy, Styruła

MAŁOPOLSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (2006) | 12.10.2019

Garbarnia Kraków - NKP Podhale 3:0

Skład Podhala: Kuros - Brynkus, Janczy, Mruk, Paluszek - Plewa, Rubiś, Luberda, Sabara, Onieszczuk - Woś oraz Janik, Nastaj, Palleria, Kostrzewa, Kalata, Biel, Anioł.

Pomeczowa opinia trenera - Konrada Dygonia:

Do straty bramki mecz bardzo wyrównany, żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć klarownej sytuacji podbramkowej. Najlepsza, jaka była, została zmarnowana przez nas, był  to strzał z 10 metra, z rzutu wolnego pośredniego - nie trafiliśmy w światło bramki.

Stan remisowy utrzymywał się do 50. minuty, kiedy to zawodnik gospodarzy po indywidualnej akcji i minięciu 3 naszych zawodników oddał strzał na bramkę, Kuros zdążył jedynie odbić piłkę przed siebie gdzie akcję dobitką zakończył napastnik Garbarni. Od tego momentu nasi przeciwnicy nabrali pewności siebie,  a u nas posypała się gra defensywna. W końcówce Garbarnia przypieczętowała swoje zwycięstwo bramkami z rzutu karnego oraz rzutu wolnego. Pomimo ciężkiej pracy wykonanej na boisku nie zdobyliśmy nawet punktu, do tego kończymy kolejny mecz ze zbyt dużą różnicą bramek w stosunku do gry, jaką prezentowały obie drużyny.