SMS: PATRYK: W KOŃCU CHCĘ WRÓCIĆ DO NORMALNOŚCI!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ SMS: PATRYK: W KOŃCU CHCĘ WRÓCIĆ DO NORMALNOŚCI!
2020-04-30

W tym artykule zakończymy serię wywiadów z zawodnikami naszej akademii! W roli przypomnienia pytaliśmy o ich obecną sytuację oraz jak sobie radzą młodzi piłkarze w okresie pandemii! Tymaczasem poniżej możemy przeczytać wywiad poświęcony rocznikowi 2002 - czyli obecnie grający w lidze małopolskiej juniora starszego zawodnicy Jakub Czech oraz Patryk Florek! Są oni znakomitymi napastnikami oraz pomocnikami. Warto zauważyć iż Patryk uczęszcza regularnie na treningi pierwszego zespołu!

 

Na zdjęciu w barwach NKP zauważamy Patryka Florka

 

Patryk Firfas: Przez obecną sytuację musicie zostać w domu, jak waszym zdaniem funkcjonuje system nauczania w klasie sportowej?

Patryk Florek: System zdalnego nauczania funkcjonuje dobrze, spotykamy się z nauczycielami kilka razy w tygodniu i realizujemy program. Mamy możliwość zostania po „e-lekcji” i dopytanie się o szczegóły przerabianego materiału co niesamowicie ułatwia naukę i godzenie to z obowiązkami samodzielnych treningów, które musimy robić, aby nie stracić wypracowanej formy.

Kuba Czech: Myślę iż ten system nauczania funkcjonuje sprawnie na tyle ile może. Przerabiamy materiał na bieżąco w miarę możliwości, a praca teraz ułatwi nam funkcjonowanie po powrocie do szkoły – do tej naszej normalnej szkoły, a nie internetowej.

 

Patryk Firfas: Jak często trenujecie indywidualnie? Czy realizujecie zalecenia trenerów?

Patryk: Treningi indywidualne wykonujemy codziennie, każdego dnia dostajemy specjalne rozpiski z treningami, które realizujemy w domu, w celu podtrzymania formy w tym trudnym okresie. Każdy kiedyś wróci na boisko i to przeciwnik zweryfikuje w jakiej formie jesteś!

Kuba: Trenuje 5 czasem 6 dni w tygodniu. Staram się wykonywać zalecenia od trenera związane z przygotowaniem ligowym w miarę możliwości i dostępnego sprzętu do treningu. Poza wytycznymi wykonuję też swoje treningi aby być jak najlepiej przygotowany do powrotu na boisko!

 

Patryk Firfas: Czego wam najbardziej brakuje i jaka będzie pierwsza rzecz po zakończeniu kwarantanny?

Patryk: Zdecydowanie najbardziej brakuje mi rozgrywek ligowych i treningów całą drużyną. Pierwsza rzecz po kwarantannie? Myślę, że każdy z nas chce rozegrać mecz na całe boisko oraz chciałbym w końcu wrócić z tego innego świata do normalności.

Kuba: Raczej tego co wszyscy – czyli powrotu na boisko i kontaktów z innymi osobami. Teraz jedyne co, to możemy sobie pokapkować na kamerce razem, bo nic innego nie pozostaje – a strasznie lubimy razem ze sobą rywalizować, oczywiście 

 

 

Na zdjęciu ukazuje się nam Jakub Czech

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY