Transmisje wideo i tekstowe! Śledź na bieżąco wyniki jutrzejszego turnieju!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Transmisje wideo i tekstowe! Śledź na bieżąco wyniki jutrzejszego turnieju!
2017-06-08

Już jutro o godzinie 8:00 rozpocznie się I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ dla rocznika 2004 i młodszych. Za pośrednictwem naszej strony internetowej i strony na Facebook'u będziesz mógł śledzić cały turniej: sprawdzać aktualne wyniki i tabele, czytać bieżące artykuły o turnieju i oglądać zamieszczane zdjęcia - zapraszamy!

Wyniki, jak i tabele będą na bieżąco aktualizowane w zakładce na naszej stronie - kliknij tutaj.

Bieżące artykuły w czasie trwania turnieju będziesz mógł przeczytać w zakładce "Sekcje NKP" na naszej stronie - kliknij tutaj.

Oglądać krótkie filmy i zdjęcia oraz śledzić krótkie wpisy "na żywo" będziesz za pośrednictwem naszej strony na Facebook'u - kliknij tutaj.

FAZA PUCHAROWA (w sobotę od około godz. 15:00/16:00) będzie z kolei transmitowana NA ŻYWO w telewizji internetowej - na kanale YouTube Nowotarskiej Telewizji Kablowej - kliknij tutaj.

Mamy jednak nadzieję, że sam również wybierzesz się na Stadion, by zobaczyć z bliska zmagania drużyn z Anglii, Czech, Słowacji, Ukrainy i Polski! Terminarz z godzinami spotkań znajdziesz tutaj: kliknij.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY