Ulewa przerwała spotkanie

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Ulewa przerwała spotkanie
2016-05-29

Dziś piłkarze drugiej drużyny Podhala wybrali się na mecz do Rogoźnika. Mecz przerwano w 26. minucie z powodu ulewy przy stanie 2:0 dla nowotarżan...

Dziś trener Leśniakiewicz w końcu mógł skorzystać z juniorów, którzy zakończyli swoje rozgrywki. Dali oni o sobie znać już w 3. minucie spotkania, kiedy to prostopadłe podanie od Pawlikowskiego na bramkę zamienił Kwiatek. Potem ten sam zawodnik miał jeszcze dwie dobre sytuacje, w tym jedną sam na sam, ale "zaplątał się" z piłką przy nodze i ostatecznie został powstrzymany przez defensorów Rogoźnika.

Drugi gol dla Podhala padł w 26. minucie spotkania, kiedy błąd jednego ze stoperów Rogoźnika wykorzysała dwójka Pucharski - Drożdż - ten pierwszy wpakował piłkę do siatki. Niestety, w tej samej minucie sędzia tego spotkania był zmuszony przerwać mecz.

Rozpętała się ulewa, więc sędzia zarządził przerwę. Po niej boisko nie nadawało się już do gry i arbiter musiał przerwać spotkanie. Zostanie ono rozegrane w innym terminie, jeszcze nie wiemy jakim, ale korzystny dla nas wynik będzie uwzględniony - tłumaczy trener Podhala, Krzysztof Leśniakiewicz.

No cóż. Szkoda, że mecz został przerwany, bo akurat się rozkręcałem - śmiał się po meczu jeden z młodych zawodników NKP, Dawid Duda.

Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - NKP Podhale II Nowy Targ (0:2) - mecz przerwany w 26. minucie
Bramki dla Podhala:
Kwiatek, Pucharski

Skład Podhala: Antolak - Drożdż, Karpiel, Borowski, Hybel - Lasyk, Pawlikowski, Pucharski, Duda - Ślusarek, Kwiatek

Mecz zostanie rozegrany w innym terminie i rozpocznie się w minucie jego przerwania, przy stanie 0:2 dla Podhala.