Szkolenie Pro Train Up dla trenerów AP Podhala

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Szkolenie Pro Train Up dla trenerów AP Podhala
2016-08-13

W dniu dzisiejszym (12 sierpnia, piątek) decyzją Zarządu Klubu i dyrektora Akademii Piłkarskiej Podhala, pana Tomasza Gorczyka, odbyło się szkolenie ProTrainUp dla trenerów Akademii.

ProTrainUp to zestaw różnych funkcjonalności, które znacząco poprawiają wygodę pracy trenera i dają możliwość kompleksowej komunikacji z drużyną. Aplikacja ta pozwala między innymi na budowę własnej bazy ćwiczeń i taktyk. Aplikacja Tactic Board daje dodatkowo możliwość tworzenia zarówno grafik, jak i animacji. Ze stworzonych materiałów, w szybki sposób trenerzy są w stanie przygotować konspekt treningowy.


Tomasz Gorczyk

Jest to kolejny krok w kierunku profesjonalizacji. Program, w którym będą pracować trenerzy naszej Akademii ma doprowadzić do powstania w pełni profesjonalnej Akademii Piłkarskiej Podhala. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy uczestniczyć w tym szkoleniu, które poprawi jakość naszej pracy, oceny zawodnika i komunikacji z rodzicami oraz ukierunkowywaniu naszych podopiecznych - tłumaczy dyrektor AP Podhala, Tomasz Gorczyk.

Dzięki kontu klubowemu, koordynatorzy i zarząd klubu może nadzorować i wspierać pracę trenerów zatrudnionych w klubie, poprzez tworzenie systemu szkolenia online. Konto klubowe daje też możliwość sprawdzania postępów każdego zawodnika w klubie. Trenerzy otrzymują z kolei narzędzie do zarządzania pracą z drużyną. Statystyki, kreator rysunków i animacji, komunikator to tylko nieliczne z możliwości jakie daje ProTrainUp.

Zawodnicy i rodzice mogą natomiast śledzić postępy treningowe, wyniki meczów, a także komunikować się z trenerem w wirtualnej szatni. W tym też miejscu zawodnicy otrzymują od trenera rozrysowane plany treningowe czy sposoby rozegrania różnych fragmentów gry.

Z ProTrainUp korzysta wiele profesjonalnych klubów piłkarskich, takich jak Górnik Zabrze, Korona Kielce, czy Wisła Kraków.

Program ten jest używany również przez kluby ekstraklasy, tak więc moim zdaniem to kolejny duży krok do przodu. My również będziemy w Akademii pracować na ProTrainUp-ie - zapowiada trener Gorczyk.

Więcej o nowoczesnej metodzie zarządzania treningami możecie Państwo przeczytać na oficjalnej stronie ProTrainUp: tutaj.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY