A klasa: Porażka po walce

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ A klasa: Porażka po walce
2017-05-13

Nie udał się piłkarzom drugiej drużyny Podhala dzisiejszy wyjazd do Czarnego Dunajca. Rezerwy naszego klubu doznały tam minimalnej, ale wciąż porażki - 0:1.

SENIORZY - A KLASA

Czarni Czarny Dunajec - NKP Podhale II Nowy Targ 1:0 (1:0)

Spotkanie w Czarnym Dunajcu było typowym meczem walki. Jako pierwsi bramkę stracili nowotarżanie po błędzie ustawienia w obronie. To nie podziałało źle na morale, ale znacznie ciężej było się potem przebić naszym zawodnikom przez zacieśnioną defensywę rywala. Czarni dobrze ustawiali się w obronie, dobrze interweniował też bramkarz gospodarzy.

Po przerwie walka o piłkę rozgorzała na dobre. "Szarotkom" wciąż ciężko było sforsować defensywę gospodarzy, a ci wykorzystywali kolejne okazje do kontrataku na odsłoniętych nowotarżan. Nasi piłkarze mieli swoje okazje na zdobycie wyrównującej bramki, ale niestety po raz kolejny zawiodła skuteczność - w akcjach Podhala brakowało przysłowiowej "kropki nad i". Można powiedzieć, że jeden błąd zadecydował o wyniku końcowym.

Większy procent posiadania piłki nie przekłada się na wynik. Niestety dzieje się to już kolejny raz. Będziemy musieli coś w naszej grze zmienić, bo staramy się dobrze grać piłką i to nam wychodzi, ale niestety nie ma efektu w postaci zwycięstw. Stwarzamy sytuacje, ale brakuje wykończenia. Bierzemy się więc do pracy i liczymy na to, że zła seria odmieni się już w najbliższym spotkaniu. Wciąż wierzymy w awans - powiedział po meczu trener rezerw, Marcin Faron.

Skład Podhala: Sotnicki - Hybel, Anioł, Urbański (35' Pawlikowski), Augustyn - Dawid Duda (85' Wąsik), Bobek, Daniel Duda (85' Zubek), Nawrot, Szaflarski - Kwiatek.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY