W meczu na szczycie Huragan górą

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ W meczu na szczycie Huragan górą
2017-06-12

Czwarte w tabeli rezerwy nowotarskiego Podhala wybrały się wczoraj do Waksmunda na mecz z liderem A klasy - Huraganem Waksmund. Niestety, nasi zawodnicy musieli uznać wyższość rywala, który pewnie zmierza po awans do V ligi.

- Zdj. Krzysztof Garbacz (SportowePodhale.pl - kliknij, by obejrzeć galerię zdjęć) -

Mecz z Huraganem przez długi czas wskazywał na bezbramkowy remis. Pierwsze bramki padły dopiero pod koniec pierwszej części gry. W 43. minucie na prowadzenie wyszło NKP po golu Kwiatka, ale tuż przed przerwą, w 45. minucie wyrównał Robert Mroszczak.

Gol do szatni wlał wiele wiary w zawodników Waksmunda i już na starcie drugiej połowy R. Mroszczak "ukąsił" Podhale po raz drugi. Nie minęło nawet 10 minut, a było już 3:1 dla gospodarzy. W 71. minucie Kolasa podwyższył na 4:1, a w 86-tej  Szczygieł ustalił wynik spotkania, zapewniając liderowi zasłużone zwycięstwo i kolejne trzy punkty.

Huragan Waksmund - NKP Podhale II Nowy Targ 5:1 (1:1)