Pewne zwycięstwo rezerw

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Pewne zwycięstwo rezerw
2017-06-04

W meczu 23. kolejki spotkań A klasy rezerwy naszego klubu pokonały u siebie Rokiciny Podhalańskie 4:0.

Większość meczu to przewaga nowotarżan, którzy przez pierwsze minuty nie mogli się "wstrzelić". Duda strzelił obok słupka, strzał Kwiatka w ostatniej chwili z linii bramkowej wybił obrońca, a Kobylarczyk z 18-tu metrów ustrzelił bramkarza. Pierwszy gol dla Podhala padł dopiero w 39. minucie a jego autorem okazał się Peter Drobnak. Cztery minuty później było już 2:0, gdy dwójkową akcję Kwiatek - Kobylarczyk wykończył ten drugi.

Po przerwie Kobylarczyk minimalnie przestrzelił, trafiając obok słupka, ale w 63. minucie doświadczony Hajnos zdołał pokonać bramkarza i zwycięstwo NKP było już niemal pewne. W 85. minucie Kobylarczyk zrehabilitował się i skutecznie wykończył indywidualną akcję Augustyna, ustalając wynik spotkania.

NKP Podhale II Nowy Targ - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4:0 (2:0)