Mecz przerwany po 45-ciu minutach

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Mecz przerwany po 45-ciu minutach
2017-05-21

Drużyna rezerw znów triumfuje! Bo kilku spotkaniach bez zwycięstwa, dziś pokonała Zawrat Bukowinę Tatrzańską 5:0. A wynik mógł być jeszcze wyższy. Gdy nie...

... fakt, że mecz z Zawratem przerwano po 45-ciu minutach. Powód? Goście w przerwie zgłosili kontuzję kilku graczy, a biorąc pod uwagę fakt, że na mecz przyjechali oni w 11-osobowym składzie, oznaczało to tzw. "dekompletację", czyli niegotowość do gry z powodu zbyt małej ilości graczy. Wynik z pierwszej połowy, w której (poza pierwszymi minutami) dominacja Podhala nie podlegała wątpliwości, stał się więc wynikiem końcowym i nasi piłkarze mogli cieszyć się ze zdobycia kolejnych trzech punktów.

NKP Podhale II Nowy Targ – Zawrat Bukowina Tatrzańska 5:0 (5:0) - druga połowa nie odbyła się.