Mecz godnych siebie rywali

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Mecz godnych siebie rywali
2016-10-30

Dziś w okolicach południa druga drużyna NKP podejmowała lidera A klasy - drużynę Skalnych Zaskale.

Pomeczowa opinia trenerów Podhala:

To był mecz godnych siebie rywali. Nie przypadkowo Skalni zajmują pierwsze miejsce w tabeli.  Jednakże my myśleliśmy tylko o zwycięstwie.  Pierwsza połowa należała do nas. Mieliśmy więcej z gry i stwarzaliśmy groźne sytuacje. Przeciwnik ograniczał się tylko do nielicznych kontr. Efektem naszej przewagi były dwa strzały w poprzeczkę i sytuacja sam na sam Kwiatka, której jednak nie udało się wykorzystać. Skalni mieli dużo szczęścia, a nam nic nie chciało wpaść do siatki.

W przerwie mówiliśmy o cierpliwości w budowaniu akcji, przez co worek z bramkami miał się otworzyć. Niestety druga połowa była zdecydowanie słabsza w naszym wykonaniu. Piłkarze lidera przez kilkanaście minut przejęli inicjatywę na boisku, ale nic z tego nie wynikało. Końcówka meczu była pod nasze dyktando, jednakże żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola. Z przebiegu meczu wynik wydaje się być sprawiedliwy. Jak się meczu nie da wygrać, to trzeba go zremisować i tak też się stało. Trochę szkoda pierwszej połowy, bo mieliśmy sytuacje bramkowe i mogliśmy się pokusić o zwycięstwo. Nie ma co jednak tego rozpamiętywać. Teraz musimy powalczyć o kolejne punkty w dwóch ostatnich meczach: z Jordanowem i Tylmanową.

NKP Podhale II – Skalni Zaskale 0:0 /0:0/

NKP: Gorzelański – Bobak, Urbański, Karpiel, Anioł, Pawlikowski, Krzystyniak, Kwiatek, Duda (70' Bobek), Pająk, Gadzina (83' Zubek).

Trenerzy: R. Siemek, K. Leśniakiewicz

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY