Łatwo i przyjemnie

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Łatwo i przyjemnie
2016-10-10

W meczu 10. kolejki A klasy drugi zespół Podhala pewnie pokonał Rokiciny Podhalańskie. Zapraszamy do przeczytania relacji trenerów naszej drużyny z tego spotkania.

Opinia trenerówMecz bez większych emocji i pod dyktando naszych zawodników. Tylko przez pierwsze 10 minut gospodarze toczyli z nami wyrównaną walkę. Po stałym fragmencie gry (rzucie różnym) i strzale Anioła objęliśmy prowadzenie. Po tej bramce już do końca meczu byliśmy stroną dominującą. Mieliśmy większy procent posiadania piłki i co chwilę stwarzaliśmy groźne sytuacje. Gospodarze tak naprawdę mieli niewiele okazji do zdobycia bramki, a  strzały które oddali pewnie bronił Różalski.  Cała drużyna zagrała bardzo dobre zawody, a na wyróżnienie zasługuje Jarek Potoniec, który ustrzelił hat-tricka.

Teraz czeka nas bardzo trudny okres. W środę mecz pucharowy z grającą w V lidze Jarmutą Szczawnica oraz mecze z liderami naszej ligi - Huraganem Waksmund i Skalnymi Zaskale. Nie będziemy faworytami w tych pojedynkach, ale liczymy na dobrą grę i waleczność naszych zawodników od pierwszej do ostatniej minuty. Jeśli tak się stanie, to nie stoimy na straconej pozycji. Wszystko może się wydarzyć.

Szarotka Rokiciny Podhalańskie – NKP Podhale II Nowy Targ 0:6 (0:3)

0:1 - Anioł (Kobylarczyk) - 12’
0:2 - Potoniec (Jandura) - 40’
0:3 - Jandura (Wąsik) - 42’
0:4 - Potoniec (Bobak) - 46’
0:5 - Kobylarczyk (Anioł) - 52’
0:6 - Potoniec (Bobak) - 61’

NKP Podhale II: Różalski – Anioł, Potoniec, Karpiel, Borowski, Jandura, Stawicki (46 Lasyk), Kobylarczyk (60 Pająk), Zubek (46 Bobek), Wąsik, Bobak (60 Pawlikowski).

Trenerzy: R. Siemek, K. Leśniakiewicz


W tabeli rozgrywek nasz zespół plasuje się aktualnie na wysokim, 5. miejscu, tracąc 7 punktów do lidera z Zaskala.

> Tabela A klasy - kliknij tutaj

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY