Zasłużone zwycięstwo

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Zasłużone zwycięstwo
2016-09-25

W wyjazdowym spotkaniu z Bukowiną Tatrzańską piłkarze drugiej drużyny Podhala zdobyli komplet punktów.

Zawrat Bukowina Tatrzańska – NKP Podhale II Nowy Targ 0:2 (0:0)
0:1 Potoniec (Kwiatek) – 49’
0:2 Pawlikowski (Lasyk) – 90+2’

NKP Podhale II: Różalski – Karpiel, Borowski, Bobak, Augustyn, Stawicki, Pawlikowski, Duda (46’ Zubek), Bobek (75’ Kantor), Kwiatek (80’ Lasyk), Potoniec (60’ Hajnos).

Trenerzy: R. Siemek, K. Leśniakiewicz

Pomeczowa opinia trenerówGraliśmy ciężki mecz z trudnym rywalem znanym z twardej i nieustępliwej gry. Pierwsze minuty w naszym wykonaniu były bardzo nerwowe, mogliśmy nawet stracić gola,  ale z minuty na minutę graliśmy coraz lepiej. Mecz układał się pod nasze dyktando i dominowaliśmy nad rywalem. Stworzyliśmy sobie w pierwszej połowie przynajmniej dwie stuprocentowe sytuacje do zdobycia bramki, ale ich nie wykorzystaliśmy. Dla przykładu Jarek Potoniec mocno uderzył z kilku metrów, ale bramkarz rywala wyciągając rękę sytuacyjnie wybronił, a Dawid Duda mógł dołożyć nogę do „pustaka”, lecz nie wykorzystał tej szansy.

Po zmianie stron wejście smoka mógł zaliczyć Zubek, mający dwie sytuacje do zdobycia bramki. Na szczęście Potoniec wyprowadził w końcu naszą drużynę na prowadzenie. Byliśmy lepsi z gry i stwarzaliśmy sytuacje. Niestety nie wykorzystaliśmy ich i doszło do nerwówki. Mecz się zaostrzył, co poskutkowało dwiema czerwonymi kartkami: dla Bartka Augustyna i zawodnika gości. Pomimo tego graliśmy konsekwentnie i w ostatniej akcji meczu Lasyk zagrał do Pawlikowskiego, który po 30-metrowym rajdzie z piłką ustalił wynik spotkania.

Nie chcemy nikogo wyróżniać. Wszyscy nasi zawodnicy zagrali bardzo dobre zawody. Nie przestraszyli się ostro grających przeciwników i nikt nie odstawiał nogi. Cieszymy się z trzech punktów, ale także z tego, że zagraliśmy na zero z tyłu. Ponadto cieszy nas seria pięciu meczów bez porażki. Oby tak dalej, bo za tydzień gościmy na naszym boisku faworyta do awansu - Wierchy Rabka.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY