Zwycięstwo i porażka drugiej drużyny

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Zwycięstwo i porażka drugiej drużyny
2016-06-06

W ostatnich dwóch spotkaniach A klasy piłkarze drugiej drużyny Podhala zainkasowali 3 punkty. Wygrali z Rogoźnikiem i ulegli Zaskalu.

W niedzielnym meczu z Zaskalem (5 czerwca) nowotarżanie pragnęli odnieść trzecie z rzędu zwycięstwo. Niestety tak się nie stało. W meczu ze Skalnymi piłkarze naszego klubu ulegli nieznacznie 2:3. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył młodzieżowiec - Patryk Kwiatek. Pierwszą z nich z główki po dośrodkowaniu Hybla, drugą po przytomnym zachowaniu się w polu karnym i dobiciu własnego uderzenia z głowy. Wiadomo już, że z A klasy awans do wyższej ligi uzyska w tym sezonie Orawa Jabłonka.

NKP Podhale II Nowy Targ - Skalni Zaskale 2:3 (2:2)
Bramki dla Podhala: Kwiatek x2
Kartki: 57' - Udziela (czerwona za faul na napastniku)

Skład Podhala: Udziela – Duda (64' Grzybek), Kwiatek, Stawicki, Drożdż, Misiura, Augustyn, Karpiel, Hybel, Pawlikowski, Lasyk (82' Leśniakiewicz)


Dodatkowo nieco wcześniej, 1 czerwca druga drużyna Podhala dogrywała mecz z Rogoźnikiem, który 29 maja został przerwany z powodu opadów deszczu (więcej o tym zdarzeniu: tutaj). W dogrywanym spotkaniu padł remis 3:3, ale uwzględnione dwie bramki dla Podhala z pierwszej części rozgrywanego w pierwotnym terminie meczu dały ostatecznie zwycięstwo naszym piłkarzom.

Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - NKP Podhale II Nowy Targ 3:5 (0:4)
Bramki dla Podhala: Kwiatek x2, Hajnos, Pucharski, Ślusarek

Skład Podhala w dogrywanym meczu w Rogoźniku: Antolak – Duda, Kwiatek, Ślusarek, Borowski, Hybel (55' Mastalski M.), Drożdż, Karpiel, Judasz, Lasyk, Leśniakiewicz (55' Hajnos A.)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY