Zwycięstwo wymknęło się z rąk

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Zwycięstwo wymknęło się z rąk
2016-05-01

Piłkarze A klasy podejmowali dziś u siebie Jordan Jordanów.

Mecz rozpoczęli od straty bramki, gdyż już w 6. minucie Ryś wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie po pięknym strzale z 25 metrów. Potem piłkarze Podhala wzięli się jednak za odrabianie strat i to naprawdę solidnie. Efektem ich starań były trzy bramki i prowadznie 3:1 w 47. minucie spotkania, kiedy to bramkę dla naszej drużyny zdobył Kwiatek.

Kontakt na 3:2 goście złapali w 58. minucie, a niespełna dziesięć minut później wyrównali po rzucie karnym, podyktowanym za faul Mastalskiego. Jordanów wyraźnie chwycił wiatr w żagle, poszedł za ciosem i już w 74. minucie wyszedł ponownie na prowadzenie! Tym razem za sprawą Burego, który wrzucił piłkę za kołnierz Marcina Mastalskiego.

Podhale nie odpuściło i rzuciło się do ataku. Osiem minut później miało rzut rożny, po którym Paweł Mastalski popisał się celną główką, dającą ponownie remis w tym spotkaniu. Ostatnie słowo należało niestety do gości. W 86. minucie na 20. metrze faulował strzelec ostatniej bramki dla NKP, a Hodana popisał się umiejętnym strzałem z rzutu wolnego.

NKP Podhal II Nowy Targ - Jordan Jordanów 4:5 (2:1)
Bramki dla Podhala: Hajnos, Misiura, Kwiatek, P. Mastalski

Skład Podhala: M. Mastalski – Wąsik (60'  Lasyk), Pucharski (46' Duda), Karpiel, Leśniakiewicz (46' Borowski), Hybel, Stawicki, P. Mastalski, Misiura, Kwiatek, Hajnos.