Nieprzeforsowany autobus

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Nieprzeforsowany autobus
2016-04-18

W drugim meczu rundy wiosennej A klasy nasi piłkarze niestety ulegli na własnym boisku drużynie z Klikuoszowej/Obidowej.

Od początku spotkania to Podhale napierało, ale umiejętnie postawiony "autobus" we własnym polu karnym przez Lepietnicę okazał się skuteczny. Mimo licznych ataków nowotarżanie nie byli w stanie sforsować defensywy rywala. Klikuszowa ograniczała się jedynie do sporadycznych kontr, ale mimo to na przerwę schodziła z 1-bramkowym prowadzeniem.

Bramka kuriozum - mówi trener NKP, Krzysztof Leśniakiewicz - zawodnik z Klikuszowej wybił piłkę w kierunku naszej bramki z połowy boiska, ta odbiła się przed naszym bramkarzem i kozłem wpadła mu za kołnierz.

Druga połowa okazała się znacznie lepsza w wykonaniu piłkarzy Podhala. Trener zdecydował się na grę trzema napastnikami i cała drużyna rzuciła się do ataku, by odrobić straty.

Nasz skład diametralnie różnił się od tego z meczu z Tylmanową. W związku z tym, że drużyna juniorów rozpoczęła swoją ligę, niestety nie mogłem skorzystać z kilku zawodników, którzy stanowili siłę napędową ofensywy. Mecz ułożył się idealnie dla Klikuszowej. Później, pomimo tego, że praktycznie przez większość część drugiej połowy przebywaliśmy pod polem karnym rywala, nie udało nam się dogonić wyniku. Musimy wyciągnąć wnioski z wczorajszego meczu, natomiast Klikuszowej gratuluję zwycięstwa i myślę, że z takim zaangażowaniem i grą urwą punkty niejednemu rywalowi - zakończył trener Podhala.

NKP Podhale Nowy Targ - Lepietnica Obidowa/Klikuszowa 0:1 (0:1)

Skład NKP: Antolak - Karpiel, Borowski, Augustyn, Leśniakiewicz (46' Pucharski), Judasz, Stawicki (46' Wąsik), Misiura, Hybel (55' Miśkowiec), Ślusarek, Mastalski M. (46' Hajnos)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY