Druga drużyna Podhala z kompletem punktów

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Druga drużyna Podhala z kompletem punktów
2016-05-26

W meczu 23. kolejki A klasy druga drużyna Podhala pokonała dziś u siebie walczące o utrzymanie Krempachy.

Mecz rozpoczął się od straty bramki przez naszą drużynę, a konkretnie od błędu obrony, który bezlitośnie wykorzystał napastnik gości, pakując piłkę głową za kołnierz Antolaka. Później Podhale starało się kontrować i odrabiać straty. Na szczęście w przeciągu dwóch minut nasi piłkarze strzelili dwie bramki, a potem do końca spotkania bronili rezultatu. Ostatecznie zwyciężyli 2:1.

Ciężko nam się dziś grało z drużyną, która tak naprawdę walczy o utrzymanie i gra ostatnio coraz lepiej. Pomimo zwycięstwa chcemy o tym meczu jak najszybciej zapomnieć. Było to najsłabsze spotkanie w naszym wykonaniu w tej rundzie. Dwie bramki to wszystko, na co było nas stać w dzisiejszym pojedynku, gra nie wyglądała zbyt dobrze. Na szczęście od następnej kolejki wracają do nas juniorzy, którzy skończyli swoje rozgrywki i mam nadzieję, że wtedy nasza gra będzie przyjemniejsza dla oka - podsumował dzisiejsze spotkanie trener A-klasowców, Krzysztof Leśniakiewicz.

NKP Podhale II Nowy Targ - Spisz Krempachy 2:1 (2:1)
Bramki dla Podhala: Ślusarek (38' rzut karny), Stawicki (39')

Skład Podhala: Antolak - Borowski (45' Judasz), Karpiel, Augustyn, Wąsik (45' Hybel), Stawicki, Misiura, Leśniakiewicz, Grzybek, Pucharski, Ślusarek

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY