Punkt wywalczony na trudnym terenie

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Punkt wywalczony na trudnym terenie
2016-04-10

Mecz toczył się głównie w środkowej części boiska, nie obfitował w zbyt wiele sytaucji podbramkowych. Dominowała twarda, męska gra. W naszym zespole szansę gry otrzymało aż sześciu juniorów, którzy zaprezentowali się dobrze, pomagając drużynie w wywalczeniu cennego punktu na trudnym terenie wicelidera A klasy.

Generalnie postawiłem dzisiaj na młodzież. Spisała się dobrze, bo z ciężkiego terenu wywieźliśmy ważny punkt. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy wyjść z tego meczu zwycięsko, niemniej jednak myślę, żę dzisiejsza gra jest dobrym prognostykiem na przyszłość - powiedział po meczu trener A-klasowej drużyny NKP, Krzysztof Leśniakiewicz.

Celem drugiej drużyny Podhala jest w tym sezonie oczywiście awans do V ligi, ale trener Leśniakiewicz nie ukrywa, że ważna dla niego w rundzie wiosennej będzie też młodzież.

Celem na rundę wiosenną jest oczywiście awans. Poza tym chcę dawać szansę gry naszym juniorom, by ogrywali się w mocniejszej lidze i zwiększali swoje umiejętności. Do każdego meczu podchodzimy z nastawieniem na zwycięstwo, mam nadzieję, że utrzymamy dobrą dyspozycję z rundy jesiennej.

Lubań Tylmanowa - NKP Podhale II Nowy Targ 0:0 (0:0)

Skład NKP: G. Antolak - S. Drożdż, B. Karpiel, B. Augustyn (46' M. Mastalski), G. Misiura, M. Pawlikowski (90' P. Mastalski), M. Stawicki, J. Wąsik (72' W. Pucharski), A. Hajnos (66' K. Miśkowiec), D. Duda, P. Kwiatek. 

Żółte kartki: 3' - A. Hajnos, 23' - P. Kwiatek

/Zdj. Maciej Zubek

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY