Czas na mecz z Wierną

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Czas na mecz z Wierną
2016-10-14

Już jutro w Nowym Targu odbędzie się kolejne spotkanie nowotarskiego Podhala w ramach rozgrywek III ligi. Zapraszamy do lektury zapowiedzi meczu z Wierną Małogoszcz!

Podhale mimo ostatniej porażki w Krakowie z liderem, zdaje się powoli wracać na właściwe tory. Do zdrowia wrócili kontuzjowani wcześniej zawodnicy, więc trener ma do dyspozycji szeroką kadrę, z której może wybierać.

>> Przedmeczową wypowiedź trenera Dariusza Sieklińskiego możecie przeczytać tutaj <<

Wierna z kolei wciąż nie zachwyca. Z dorobkiem 5 punktów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Pierwsze i ostatnie zwycięstwo piłkarze z Małogoszczy odnieśli w 1. kolejce spotkań, 5 sierpnia. Od tamtej pory coś się "zacięło". Dla porównania Podhale to aktualnie 11. drużyna III ligi grupy IV, która na swoim koncie zgromadziła jak na razie 14 punktów.

Ważny wydaje się też fakt, że jutrzejsze spotkanie rozegrane zostanie w Nowym Targu. Od dwóch kolejek NKP odnosi tu bowiem zwycięstwa, z kolei Wierna nie zdobyła jeszcze nawet punktu w meczach wyjazdowych.

Zapraszamy więc wszystkich sympatyków piłki nożnej jutro na godzinę 15:00 na Miejski Stadion im. Józefa Piłsudskiego w Nowym Targu! Tylko tam zobaczycie piłkę na najwyższym na Podhalu poziomie :)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY