Czeka nas trudne spotkanie

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Czeka nas trudne spotkanie
2017-03-17

Już jutro z samego rana piłkarze NKP Podhale Nowy Targ wyjadą do Krosna na mecz z tamtejszymi Karpatami. Mimo że drużyna z Podkarpacia to 11. zespół III ligi, wcale nie będzie to łatwe spotkanie.

W pierwszej rundzie sezonu 2016/2017 nowotarżanie pokonali Karpaty 2:1 na własnym boisku, a przed wiosną zajmowali zdecydowanie wyższe miejsce w tabeli. Jak jednak przekonuje kapitan Podhala, Sebastian Świerzbiński, Karpaty stać było na zdecydowanie więcej:

Karpaty uważam za drużynę, która sprawiła największe rozczarowanie rundy jesiennej. To zespół o dużym potencjale piłkarskim. Świadczą o tym dwa zwycięstwa na wiosnę, w tym jedno ze Stalą Rzeszów. Czeka nas więc trudne spotkanie.

Tak jak wspomniał popularny "Seba" - nie będzie to łatwa przeprawa dla piłkarzy Podhala. W rundzie jesiennej Krosno wygrało jak na razie wszystkie spotkania (1:0 u siebie ze Stalą Rzeszów i 2:1 na wyjeździe z Trzebinią), z kolei NKP wyszło "na zero" (wygrana z Avią 2:1 i przegrana z KSZO 0:1).

Obie ekipy wydają się być jednak silniejsze niż w rundzie jesiennej. Nowotarżanie mieli doskonało okazję (którą zresztą wykorzystali), by przez trzy miesiące wspólnie przygotowywać się do wznowienia rozgrywek, zaś Krosno - jak mówił drugi trener Podhala w wywiadzie na karpatykrosno.net - to zespół odmienionym, o znanej naszemu sztabowi wartości.

By nie lać już przysłowiowej "wody", podamy jeszcze tylko szczegóły dotyczące jutrzejszego spotkania oraz informacje o sytuacji kadrowej Podhala. Otóż na mecz nowotarżanie wyjadą już jutro o godzinie 7:30, a spotkanie rozpocznie się o 13:00 na stadionie przy ulicy Legionów 6 w Krośnie. Nowotarżanie wystąpią na pewno bez dwójki Nawrot, Mikołajczyk, którzy pauzują za kartki. Pozostali gracze są zdrowi i gotowi do gry.

Jesteśmy pewni, że drużyna Dariusz Sieklińskiego po raz kolejny pokaże charakter i drugi już raz na wiosnę przywiezie trzy punkty z trudnego terenu! Tego też życzymy naszym piłkarzom! :)

Zdj. Maciej Zubek


ZOBACZ WIĘCEJ:

-> Zapowiedź meczu na stronie Karpat Krosno z wypowiedziami trenerów obu drużyn
-> Ostatni wywiad z Sebastianem Świerzbińskim o początku rundy wiosennej

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY