Odmienić nieszczęśliwy los

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Odmienić nieszczęśliwy los
2017-04-14

Już jutro o godzinie 12:00 piłkarze NKP Podhale Nowy Targ rozegrają kolejne ligowe spotkanie, a ich przeciwnikiem będzie drużyna z samej czołówki tabeli - Resovia Rzeszów.

Zdj. Andrzej Pabian - SportowePodhale.pl

Po ostatnim spotkaniu z Radzyniem Podlaskim sytuacja Podhala w tabeli pokomplikowała się jeszcze bardziej. Nic nie jest jednak przesądzone, bowiem do końca sezonu pozostało jeszcze 11 meczy.

Najwyższa więc pora zacząć regularnie gromadzić punkty na swoim koncie, począwszy od jutrzejszego pojedynku na wyjeździe. Łatwo nie będzie, bowiem naszym rywalem będzie jeden z pretendentów do awansu w tym sezone - Resovia Rzeszów, aktualnie 3. zespół III ligi grupy IV, który na jesień pokonał Podhale 4:2 po niezwykłym meczu walki, rozegranym w Nowym Targu.

Resovia w rundzie wiosennej rozegrała 6 spotkań. 4 z nich zakończyły się ich zwycięstwem, a 2 porażką. Statystyki nowotarżan są w tym aspekcie dużo mniej korzystne: na 5 rozegranych meczy, aż 3 kończyły się przegraną, 1 remisem i 1 zwycięstwem. Dodatkowo rzeszowianie w rundzie wiosennej nie stracili u siebie jeszcze ani jednego punktu, choć zaznaczyć przy tym należy, że Podhale jedyne zwycięstwo na wiosnę odniosło właśnie w spotkaniu wyjazdowym.

Liczby nie przemawiają więc za naszymi zawodnikami, ale góralski charakter pozwala nam wierzyć, że najbliższe spotkanie w końcu zakończy się naszym zwycięstwem i zły los zostanie odmieniony! Tego życzymy nam - kibicom, jak i zawodnikom. Powodzenia panowie!

 

Szczegóły dotyczące spotkania:

Kolejka 24

Resovia Rzeszów

 

NKP Podhale Nowy Targ

 

Termin: 15 kwietnia (sobota), godz. 12:00

Miejsce: Stadion Resovii, ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów
Pojemność: 3 420 miejsc siedzących
Pojemność sektora dla kibiców gości: 114 miejsc.
Boisko: 106m x 66m

Sędzia główny tego spotkania: Jakub Tomoń z Rzeszowa

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY