Wyniki nie biorą się znikąd (+video)

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Wyniki nie biorą się znikąd (+video)
2017-01-29

Wczoraj piłkarze pierwszej drużyny NKP pokonali Sandecję Nowy Sącz w pierwszym sparingu podczas przygotowań do rundy wiosennej. Wynik ten nie wziął się jednak znikąd. To efekt ciężkiej pracy zawodników i całego sztabu szkoleniowego...

Poniedziałki - treningi w Crossfit Percepcji: "CrossFit rozwija ogólną sprawność ruchową wykorzystując do tego wzorce ruchowe spotykane na co dzień, a poprzez wysoką intensywność treningów pozwala nam uświadomić sobie swoje ciało."

Najnowszy filmik na naszym kanale - z szczególnymi podziękowaniami dla CrossFit Percepcja:

Pozostałe dni tygodnia - treningi piłkarskie, siłowe, wytrzymałościowe i szybkościowe na sali gimnastycznej i boisku przy Kolejowej 161 w Nowym Targu, a więc na Stadionie Miejskim.

Soboty - mecze kontrolne.

A już od jutra "obóz dochodzeniowy" będący najcięższym, najbardziej intensywnym okresem zimowych przygotowań do rundy wiosennej III ligi grupy IV. Obóz odbędzie się w Nowym Targu. Będziemy korzystali z całego kompleksu Stadionu w Nowym Targu, bo mamy tutaj świetne warunki. Planujemy codziennie po dwa treningi: jeden przed południem, drugi po południu. Oczywiście w międzyczasie posiłki, a poza tym opracowywanie zagadnień teoretycznych - zdradza trener Podhala, Dariusz Siekliński. Obóz dochodzeniowy potrwa tydzień.

Tak świetna organizacja treningów połączona z wielkim wysiłkiem włożonym przez zawodników w trening sprawia, że zarząd, sztab szkoleniowy, zawodnicy oraz kibice mogą z nadzieją spoglądać na wznowienie rozgrywek III ligi, którego już teraz nie możemy się doczekać!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY